Ducati Scrambler Desert Sled (2019)

Vlastník MILDA215
Vloženo 4.3.2023
Aktualizováno 12.3.2023

Nádherná retro stylovka s moderní technikou.
Krásná barevná kombinace , hlavně ten červený rám.
S postranními taškami dokonalý univerzál.

Motorka koupena od FIRMA:Ondřej Metela - Profi-moto (Děčín

První dojmy - Perfektní naháč-univerzál na vysokých nohách, no prostě se krásně vodí, nenásilně, lehce, paráda na ní jet. Ideální na ježdění okolo komínu a dál. Díky širokým řidítkům je skvěle ovladatelná i v malých rychlostech ji máte pevně v rukou. Městem ve špičce proplujete jako štika. Není problém na ní za den najezdit několik set km.

Motorku bych doporučil pro - Kdo hledá krásný retro stroj s endurovým vzhledem i potenciálem... ale mimo asfalt bych tu krasavici já nevzal. Nato je to škoda , tohle je pastva pro oči.

Doplňky na motorce - originální mřížka chladiče Ducati , originální padací rámy Ducati , boční nosiče zavazadel SW motech , boční retro brašny SW motech sysbag , retro číselné tabulky SW motech , ochranné blástry rukou Barkbusters , hliníkové výztuhy blástrů , bokem pod nádrž vyvedená koncovka CTEK pro nabíjení baterie ,
Mimochodem , když se oddělají tašky , tak nosiče zavazadel jsou velice decentní a nenarušují vzhled motorky .

Je to zase úplně něco jiného , než jsem měl doposud.
Italská krasavice , stačí se na ní dívat , jak to mají taloši pěkně udělaný. Každý detail , kvalita lakování rámu - to se musí vidět , jakou tam mají vrstvu barvy a jak je pěkně nalitá. Špičkový design, to je Ducati. Zvuk originálního výfuku je hutný a pěkně chraplavý a není třeba přemýšlet o laďáku .

No a teď k věci , je to bytelná motorka , má masivní značkové USD vidlice Kayaba plně seřiditelné , Bremba brzdy , kapalinovou spojku , ukazatel zařazené rychlosti , venkovní teploměr , led blinkry , led zadní světlo , led parkovačku a hlavně retro šmrnc.
Pro tyto věci jsem jí chtěl !

Jinak je to skvělá motorka , příjemně ovladatelná , dostatečně výkonná , osazená značkovými komponenty a
je robustně udělaná . Jízdní pozice na ní je vzpřímená a pohodlná . Díky vzduchem chlazenému motoru neřešíte fridex , jeho případné úniky , nebo přehřívání motoru. Výkon osmistovky i krouťák je dostatečný na ježdění ve dvou , i na svižné předjíždění. Nehrozí, že by jste někde zdržovali provoz a na dálnici tahle mašina fakt není. Desert sled svým atraktivním vzhledem přitahuje hodně pozornosti a většina lidí ho vidí poprvé. Po celou dobu jsem s motocyklem neměl jediný problém , ani závadu . Jelikož je u nás takový provoz na silnicích , přesouvám se s ježděním na horské kvalitní silnice a hlavně na příhraniční Polsko . Beru s sebou občas dceru (15let) na výlety po okolí . Nehoním rychlost , výkon , čas ... Už jezdím hlavně pro radost a

Obdivuji borce z YouTube DzastButch , co na ní dovedou a kde všude jí nakládají , fakt super. To bych jí nemohl udělat.

No a po roce a třičtvrtě přišla chvíle na přirozenou změnu motorky v garáži .
Doma i kámoši si na tuto mojí nemoc zvykli a tak s tím počítají, s čím je zase překvapím

BoBo1
BoBo1 napsal 11.09.23 v 12:52 10b.

Máš ji vymazlenou.

Ales600
Ales600 napsal 27.03.23 v 09:23 10b.

Vypadá parádně super doplňky tak ať dělá radost a hromadu zábavy!

millis21
millis21 napsal 09.03.23 v 12:11 10b.

Super motorka a i doplnky se mi libi Tak peknou sezonu preju

Krzi
Krzi napsal 05.03.23 v 09:53 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 04.03.23 v 16:47 10b.

Krasavec