Suzuki GSX-S1000F (2016)

Vlastník Lada71
Vloženo 12.2.2023
Aktualizováno 12.2.2023

Rychlá, silná, ovladatelná jen pod plynem, pohodlná, šlape jak hodiny, potřeba excelent 5.5 l. První dojmy, krouťák tě parádně vytahne z kazdeho vinglu, má ráda zatáčky pod plynem, a cuka do dvou a pul tisíc, tak mesto tak na dvojku.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Super, už třetí stroj, který jsme u nich koupili, spokojenost.

První dojmy - Ano, padne...ale prodáno... Jizda není o kilometrech, ale o pocitu, tak prodej! ...ale image 2.5 b z 5, pocit/ prožitek z jízdy 2.5 z 5...a tohle je špatně... pokud jezdíš koleno, s timhle není problém. Je to Japonec, vše funguje výborně, máš jistotu v technice. Štitek do 150 km funguje skvěle, krouťák super, výkon kolem 160 k taky ok, jede jako z praku. Pohodli pro spolujezdce, no, dá se, ale já bych tam teda nesedl, zvlášť ne za mě ???.

Motorku bych doporučil pro - Vyježděný motorkář, trochu střelec, trochu cestovatel... lépe sám.

Doplňky na motorce - Jj, na fotce

Super stroj pro střelce i cestovatele, pohodlná, rychlá, ovladatelná ale s malou image, a málo na ??, prostě jen fičíš, a to je pro mně málo

Rodgerman
Rodgerman napsal 13.02.23 v 18:46 10b.

Paráda - akorát ten výfuk u téhle motorky není třeba tunit.