Suzuki GSX-S1000F (2015)

Vlastník Hlušoun
Vloženo 29.1.2016
Aktualizováno 12.5.2016

Je to raketa na kolech. Nové moto se 145 koníky. Velký zátah již od nízkých otáček. Dobré brzdy. Posed na motorce je také OK.

Motorka koupena od FIRMA:Global Moto (Hradec Králové) - Příjemný a ochotný prodejce. Nabídl výrazně nižší prodejní cenu než jiné firmy v ČR.

První dojmy - Zatím najeto pouze 1200 km. Je to rychlá a silná motorka, kterou se teprve učím ovládat. Mozek mně nedovolí vzít pořádně za plyn. Tah má pěkný již od spodu a zvuk, no prostě, radost poslouchat. Moc se už těším na jaro.

Průměrná spotřeba - 7.798 l/100km

Motorku jsem vybral pro její krapet nižší cenu v porovnání s MV Agustou.
Po usednutí na motocykl je pozice v celku pohodlná. Motor zní na čtyřválec netypicky hlučně a hluboce. Na pokyny pravým zápěstím reaguje motor přímo, jako kdyby věděl předem, co si budu přát. Během jízdy je motor od spodních otáček pořádně při chuti a od 7000 otáček /min umí pěkně nakopnout. Dobře pracuje i kontrola trakce ve třech stupních. Škoda jen že nejde vypnout ABS.
Zatím je, bohužel, málo doplňků na tento typ motocyklu (padáky atd.).

Tak je jaro 2016 a podařilo se mně sehnat výše uvedené scházející doplňky na mé moto. U firmy RD moto v Lukavicích jsem si nechal namontovat padáky do os kol, boční padáky na motocykl, závažíčka na řídítka, prodloužení zrcátek atd. (viz. nové foto).
Firmu RD moto musím pochválit a doporučit ostatním motorkářům za perfektní přístup a ochotu.

context
context napsal 15.04.17 v 09:42 10b.

Krásná suza a abs vypneš tím, že vytáhneš pojistku, sice ti bude svítit kontrolka abs, ale bude vyplé

Othello
Othello napsal 02.03.16 v 19:05 10b.

Gratuluju,pěkný stroj s poctivým motorem,kvalitním podvozkem a rámem.Mám jí v hledáčku spolu s GSX-R 1000.Rozdíly jsou zřejmé,plusy i mínusy taky.OT:ABS si vypneš vytažením pojistky,nebo vřazením spínače do okruhu s pojistkou.Pro případ,že se chceš svézt na okruhu.Do běžného silničního provozu bych osobně ABS ponechal.

Bombista
Bombista napsal 20.02.16 v 17:35 10b.

Super!!!

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 09.02.16 v 09:25 10b.

Moc pěkná a at´vám to spolu frčí.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 09.02.16 v 09:20 10b.