BMW C 650 GT (2014)

Vlastník šejna
Vloženo 10.1.2023
Aktualizováno 10.1.2023

Pohodlí, dostatečný výkon, při konstrukci a výrobě přemýšleli.Posezení

Motorka koupena od FIRMA:Miroslav Křeček - Benemoto (Benešo

První dojmy - Posezení a prostor na nohy je úžasný.Řidítka a ovládací prvky jsou umístěny tam, kde je potřebujete.Brzdy s ABS odvádějí skvělou práci,zvláště předek. Kotví to. Boční stojan s integrovanou brzdou je v pohodě. Lze postavit skůtr i z kopečka (pouze na boční stojan) Spotřeba se pohybuje kolem 4L.Uložný prostor pod sedlem je obrovský a pokud máte k tomu, originální kufr BMW naložíte vše, co potřebujete. Váha tohoto maxiskůtru je myslím 240kg, tak manipulace na místě je pro chlapy. Za jízdy se tato váha ztrácí a překlápění v zatáčkách je příjemné.

Motorku bych doporučil pro - Pro trochu již línější motorkáře. Je mi 63let a jsem se skůtrem spokojen. Když mu dáte občas pořádně napít, tak to letí.

Doplňky na motorce - Na BMW C 650GT jsou vyhřívané rukojeti,vyhřívané sedadlo,denní svícení led,blinkry led, elektricky výsuvné plexi

V předešlém odstavci jsem zhruba popsal c 650 GT. Nyní bych se rozepsal o opravách.
Bylo uděláno : výměna zadního kotouče + destičky, přední brzdy OK - pouze výměna brzdové kapaliny. Byly nefunkční čidla tlaku v kolech, následovala výměna + nová zadní pneu, vyvážení obou kol, v předním kole nová ložiska a simerinky. přední vidlice výměna simerinků a tlumičového oleje. Variator-výměna válečků,vodítek a řemenu + 3x ložiska ve variatoru.Výměna oleje v malém převodu.Zadní řetězový převod - výměna řetězu, těsnění,spodní vodící lišty.
Motor- výměna zapalovacích svíček,vzduchového filtru, olej v motoru + filtr oleje, nový akumulátor.
Veškerý servis jsem si dělal sám. Po připojení diagnostiky byly všechny parametry OK.
Skůtr byl dovezen z Itálie se stavem 39000km.
Italové moc nedbali na servisní intervaly. To co jsem tam někdy objevil, tak to byla vyloženě prasečina.
Jelikož chceme na Céčku jet v létě do Černé Hory udělal jsem tento velký servis.Ceny náhradních dílu jsou prostě " bavorácké".

dakars
dakars napsal 28.01.23 v 13:25 10b.

Děkuji za informace ať to jezdí

tomcruise77
tomcruise77 napsal 10.01.23 v 19:15 10b.