Honda CBR 1000RR Fireblade (2008)

Vlastník Kubik19
Vloženo 2.1.2023
Aktualizováno 27.3.2023

Vloženo: 17.08.2023, Uskutečněno: 17.08.2023, Zhlédnuto: 144x

Čau ahoj!

tak a je to. Poslední letošní rapport, se právě píše a upřímně mi u toho zrovna není nejlíp. Začneme ale popořadě.

Výlet jako vždy začal už den před akci, abych se v klidu nachystal. vyrazil abych na bráně byl v 18:30 RTR. Tam jsem se potkal s Hruštičkou, Veverčákem a Pokym. Trošku jsme probrali místní legendy atd... 19:00 racing do boxu 20. Všechno vyložit nachystat a večerní pohodička s Kopytí rodinkou, Veverčákovou rodinkou, Chuďasem, Obíkem a haldou dalších skvělých kluků. Udělaná technická, startovní č. 919 (což teda musím říct, že sem i fakt líbí) a skupina č. 2 tedy B. Neskutečně sem se těšil na další den. Motorka byla po docela velkým servisu, vyměněná hlava, řetězovka, rozvoďak atd. atd. Takže jsem se těšil.

Tak a jdeme na to, vyrážím ve skupině 2 jako první na dráhu. V hlavě si říkám, že mám novou hlavu takže nebudu topit hned od začátku a nechám to trošku sednout. Jedu tak na pul plynu a jen si tak kroužím a sem rád, že jedu. Za švoncem do levé se mi hezky jede, plynulost se mi daří a tak skoro nebrzdím, ovšem do následující pravé už jedu docela rychle a tak podřadím a zabrzdím, klasicky při výjezdu tam narvu hromadu plynu. Teď to jen polechtám a dostanu takovýho hasana, že dopadnu koulema na hrdlo nádrže. Jak vracím nohu na stupačku, tak mi po ní ujede a sjede na zem, v tu chvíli už mi v hlavě bliká co se asi děje. kouknu na botu a ta je celá od oleje a z motorky letí hromada bílého dýmu. Tak to hodím do kačera. A je to. Ojnice se podívala ven z motorky a je tam díra jak pěst. A tím to pro mě končí. Mimochodem na mojem oleji ještě málem spadl Chuďas na své neskutečně nádherné panigalce... to už by byl fakt zakletej den...

A dál už to znáte, zmar, naštvanost, nechuť, všechno v jednom, navíc ještě Roumen dovezl svoji moto2 taky na dobytčáku, (naštěstí žádná hrůza). Obecně se ve středu na b4l padalo hodně! Možná víc než je zdrávo.

A tím tahle pohádka pro mě skončila. Motorka je v servisu, já jsem ještě jel podpořit Kopyta a všechny ostatní kluky na endurance závod. jsem rád, že jsem se na drom ještě vrátil, protože ta podpora od všech a vlastně i ta lítost člověk hodně nakopne a vím, že v tom chci dál pokračovat. Teď zatím nevím jak, ale prostě udělám vše pro to abych příští rok zase jezdil. A potkával tyhle skvělý lidi.

Jinak naše skvělá Kopyta RC obsadili v šampionátu SSP B4L 1místo(takže jsou mistři no a co!).

A zároveň Obíkův MH79 tým vyhrál šampionát SBK B4L. Mám z toho velkou radost, protože se Milan pořád podceňuje, ale přitom dělá tak neskutečný pokroky, že by mu měli všichni vzdávat hold!

A tak to je, jsme na konci mé letošní pouti... no mělo mě čekat ještě 3je ježdění. Co už, je to motosport a asi to k tomu patří ...

a tak se s Vámi loučím... u dalšího rapportu se uvidíme možná za 8 měsícu!

Díky za podporu kluci a holky jste skvělí!!!

Ozzy_ (1136) napsal 05.09.2023 v 09:12

Vsak jo Kup si vysnenou motorku, smir se s tim ze skonci driv nebo pozdeji v kaceru, a uzij si jezdeni pristi rok

IvanDvoutakťák (5077) napsal 17.08.2023 v 19:01

I mně je moc líto takovýhodle konce sezóny, Kubíku
Protože číst Tvoje *deníčky* byla pro mně radost ...

2 reakce

Kubik19 18.08.2023 v 07:18

Je to na houby ale je to motosport. Neboj deníčky nepřestanou jen se o par měsíců posunou.

Ozzy_ (1136) napsal 17.08.2023 v 17:41

Pech, ale jak uz jsme si rekli osobne. Hlavne ze jsi celej

Kubik19 18.08.2023 v 07:18

Je to nepřijemný, ale jasně máš pravdu :)

doucha (183) napsal 17.08.2023 v 14:14

Hlavně zdraví
Jo tohle je k nasrání ale asi každej kdo se věnuje téhle zábavě už něco podobného zažil.
Za chvíli stejně sezona skončí a bude dost času to pořešit Ber to jako další zkušenost.....

Kubik19 17.08.2023 v 14:46

nooo já mam takový pocit, že mi to prostě chce říct, že si mám koupit tu svou vysněnou motorku už 10 let :D

alobalista (85) napsal 17.08.2023 v 12:28

Ty mas letos neskutecnou smulu kamo. Hlavne ze ses nezralvil. Ted uz to bude jen lepsi. Drzim palce at je pristi motorka a sezona co nejlepsi

Kubik19 17.08.2023 v 13:32

Díky moc kamaráde <3

• 23/24 Tréninková příprava

Ahoj, Sezóna skončila, jak jistě všichni víte, pro mě poměrně špatně a hlavně brzo. https://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2023/48/657140_26c91086a7d92cdb388a81e629f38fcb.jpg V jednu chvilku, jsem přemýšlel, ž

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.11.2023
    Uskutečněno: 29.11.2023
  • 4. Bikes4life, aneb Kubík podruhé na Slovakiaringu

Ahoj, Tak jsem zpět s deníčkem. Včera jsem se vrátil opět, ze Slováče a stále to místo miluju. Start už klasicky den dopředu, aby člověk neměl nějaké trable a ráno jen zapnul nahřívaky. Cesta kupodivu v pohodě, jen teda

Vloženo: 26.06.2023
    Uskutečněno: 26.06.2023
  • 3. Slovákia ring Okruhári.sk

Ahoj, tak jsem tady s dalším zápisem do Kubíkova deníčku. Tak jdeme na to. Je úterý 23.5.2023 8:00 a já sedím v práci. Motorku a věci mám naložený, takže jsem relativně v klidu. Až na to, že brutálně prší. Spadlo tak

Vloženo: 26.05.2023
    Uskutečněno: 26.05.2023