Honda CBR 1000RR Fireblade (2008)

Vlastník Kubik19
Vloženo 2.1.2023
Aktualizováno 27.3.2023

Tak jsem se vrátil zpátky na litr a zpátky na CBR1000RR. Prvoplánově, jsem chtěl jit už do něčeho s trakcí a blipperem. Ale, člověk míní a život mění. Ovšem, bez motorky být nemůžu a proto jsem se rozhodl jít touhle cestou.

Motorka koupena od Quadriceraptor (Břeclav) - Milan je kamarád, takže vše bez problému

BMW S 1000 RR: No money no sex

První dojmy - Motorku znám, rok stála u MIlana jako náhradní bajk. Takže, toho není moc co dělat. Samozřejmně jak mě znáte, tak nějakým servisem to projde.

Motorku bych doporučil pro - Pro člověka, co už něco málo umí

Doplňky na motorce - RP Tuning celosvod
Cordona shifter
Racing kapoty
RCS 19 pumpa
Přepáčko + reverseshift
Domino krátky plyn
a spoustu dalšího

Není to můj první Fireblade, takže moc dobře vím do čeho jdu. Moje předešlá sériová Honda, byla hodně dobrá motorka, a ku podivu jsem ji měl hodně rád. Projev motoru (je strašně hodná) se mi líbí a dávkování výkonu je skvělé. Je pravda, že oproti Yamaze, BMW, Kawasaki i Ducati je slabší, ale mě to asi s tím rychlopalem až tak nevadí.

Upřímně, Honda byla v záloze od začátku. A tahle konkrétní v podstatě taky. Milanova Honda je totiž v podstatě nachystaná a je potřeba udělat jen kontrolu nezbytných věcí, ať se tím nemusím zaobírat přes sezónu.

Motorka má seriovy motor, což mě osobně vyhovuje. Samozřejmně má spoustu takových těch doplňků co jsou potřeba. Racing kapoty, gumové dorazy, holder na budíky, rcs19 pumpa s opletenýma hadicema a hlavně do každého prasata hadice zvlášť, rychlopal od domina, krátká podsedlovka, lehká baterka, 520 řetěz, cordona shifter, pp ridítka, pp přepáčko s obráceným řazením, pp rychlotank.

První věc kterou jsem začal je design, respektive jsem chtěl sundat všechny nálepky. Ne, že by se mi to nelíbilo ale každou motorku si chystám podle sebe a i tady jsem musel.

Dál se uvidíme v deníku :)

Sezona 2022:
Brno: 2:24.54 - Yamaha R6
Brno. 2:21.xx - CBR 1000RR na světlech
Pitland: 25.234 na nejrychlejší

Sezona 2023:
Pitland: 26.368 na dvojku
Raceland Petržalka: 51.285 140ccm pitbike

MTS1200PP
MTS1200PP napsal 11.04.23 v 23:24 10b.

Kubik19
Kubik19 napsal 22.01.23 v 14:17

Tak dik Ozzy. Neboj nebude to na dlouho

Ozzy_
Ozzy_ napsal 22.01.23 v 13:23 10b.

Honda je hujda Ale to neznamena, ze neumi ject pekelne rychle

Kubik19
Kubik19 napsal 05.01.23 v 10:26

Díky kluci

petr13
petr13 napsal 04.01.23 v 18:43 10b.

Fandím ti