Suzuki Inazuma 250 (2015)

Vlastník suzukioff
Vloženo 21.12.2022
Aktualizováno 21.12.2022

Inazuma 250F , cestovní moto, které se nezalekne větších výletů,

První dojmy - Zaujme velkou stavbou . Se svoji výškou 192cm nemám sebemenší problém i se svou drahou polovičkou. Motor je pracant a slušně jede. Řídítka by mohly být níž, abych se mohl do nich více zapřít.

Ohromily mě na první pohled dva výfuky po stranách jako na Jawě 250 kterou jsem vlastnil před tím.
Také hlavně bytelná stavba stroje a japonská spolehlivost.
Zatáčky jsou radost projíždět. Dobře drží na cestě. Podvozek odvádí dobrou práci na všech cestách i těch horších.
Motor na to že je to 250 a nějakých 18kw na papíře táhne i ve dvou skvěle pravděpodobně díky dobře zpřevodované šesti rychlostní převodovce.
Za to si ani moc nevezme. Spotřeba nepřesáhla 3.5l a když jedu výletním tempem tak i 3l na sto km.
Brzdy při jízdě solo jsou dostatečně jedovaté. Spíše ve dvou z prudších kopců je třeba pomoci motorem.
Sedlo poskytuje vysoký komfort na delších cestách. Většinou tak jezdím max 300km za den. Kapotáž dobře odvádí vítr. I origo plexi funguje na výbornou.
Jediné co asi pořeším jsou řídítka. Jsou prostě moc vysoko a nemám v nich žádné zapření.
Teď servis - mám najeto 22000km a zatím originál řetězová sada vypadá perfektně.
Jen dolévám olej a seřizuji ventily , které mají zbytečně krátký interval. Nemusel jsem je za celou dobu seřizovat. Vůle stále v normě.
Slušná spolehlivost. Za mě velká spokojenost.

romanhaya
romanhaya napsal 22.12.22 v 03:09 10b.

Dobrá spotřeba slyšel jsem, že ten dvouval je docela schopnej. Ať ti dělá jen radost