Suzuki Inazuma 250 (2015)

Vlastník kpt_šnek
Vloženo 27.7.2022
Aktualizováno 27.7.2022

Ina - je malá , krásná a zatím se seznamujeme. Vypadá to, že má vše co jsem od své první motorky chtěla.

První dojmy - Motorku mi vybral můj moto-partner / životní partner alias manžel. Dnes sehnat lehkou, nízkou a přitom živou motorku v menších KW je celkem boj. Ikdyz se mi víc líbí design klasiků tak Ina se mi zalíbila také. Příjemně se na ni sedí s mými 173cm , až budeme pěkně sžité dohromady můžu napsat víc.

Motorku bych doporučil pro - Myslím že pro začínající řidiče a řidičky je perfektní. Je to taková holčičí motorka, ale ani muj muž se na ni nestyděl jet a nestěžoval si na nic.

Dnes už se 250ky moc nevidí, nevyrábí a já přesto nechtěla jít do velkého stroje. Je to má první motorka a 16 let od řidičáku co začínám sama jezdit. Navíc je opravdu velmi příjemná. Co nám dalo trochu práci, bylo narvat pod sedlo bezp. vestu a lékárničku, takže povinnou výbavu to chce volit tu nejmenší co koupíte. Co se mi velmi líbí je to velké zadní světlo, které je krásně vidět a žádné auto by mě nemělo přehlídnout.

LenyNik
LenyNik napsal 16.08.22 v 09:39 10b.

moc krásný stroj přeji mnoho šťastných km

Pedl
Pedl napsal 12.08.22 v 17:32 10b.

Medoulek
Medoulek napsal 28.07.22 v 11:29 10b.

Ať se ti na ní krásně jezdí! A neboj, hlídám ti zadek!