Harley Davidson VRSCDX Night Rod Special custom (2007)

Vlastník Ledy1968
Vloženo 10.12.2022
Aktualizováno 10.12.2022

Splněný sen o motorce, která mi "sedne" a bude vhodná pro kochací jízdu na pohodu. Samozřejmostí je úžasný zvuk.

Harley Davidson Electra Glide Standard: důvod neuveden

První dojmy - Na první dobrou mi sedla. Po prvních kilometrech jsem pochopitelně objevil věci, které mi přestaly vyhovovat, jako je šířka řídítek. Při mé výšce mi těch 75 cm bylo fakt málo. Takže jsem osadil šířku 103 cm a zjistil jsem, že ovladatelnost i jízdní komfort se mnohem zlepšily

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, širší řídítka, prodloužení stupaček pro řidiče, (nahrazují "předkopy), LED světla a blinkry a pochopitelně přemístění RZ ze zadního blatníku na bok.

Líbil se mi tento styl, po drobných úpravách je dokonalá, vlastním ji od jara 2021 a už mám najeto přes 12000 km. Jízdní vlastnosti mi vyhovují, ihned mi "sedla" do ruky. Nehledal jsem žádnou "raketu" na závodění a testování hranic v rychlosti, spíš jen něco na vyčištění hlavy a pohodu. Což dokonale splňuje, pochopitelně je lepší na jízdu po okreskách než na dálnici. I když se někomu může zdát nepohodlná, jezdím na ní i 700 km za den.

Vena1971
Vena1971 napsal 18.12.22 v 14:15

Muscle bike. Respekt!

jps13
jps13 napsal 17.12.22 v 20:45 10b.

Nádhernej Harley.Měl sem ho půjčený a je super.At ti slouží

mrkvojed
mrkvojed napsal 12.12.22 v 12:48 10b.

krásná moto tu bych si přesně představoval jako můj další motocykl až dozraje čas na výměnu tak ať šlape jak má a užívej

PSanec
PSanec napsal 10.12.22 v 15:16 10b.

Moc pěkný HD.Jen super.