BMW F 800 GS (2012)

Vlastník Ajfel203
Vloženo 10.10.2022
Aktualizováno 10.10.2022

Super motorka na akékoľvek vozenie. Veľmi pohodlná, dobré ovládateľná s nízkou spotrebou. Je to super stroj.

Honda VFR 1200X Crosstourer: Financie. Už ju mám.

První dojmy - Super stroj, stále sa mi páčil (samozrejme aj veľké GS úplne od chlapca som na to pozeral s otvorenými ústami) , ľahkosť ovládania, slušný výkon, dobrý posed, veľmi dobré na asfalte, terén len ľahší (prejde to síce pekne aj náročnejšie - nieje to kros). Veľmi dobrá motorka.

Motorku bych doporučil pro - Jazdec nad 180 - 185cm, mierne pokročilý - pokročilý

Doplňky na motorce - Vyššie plexisklo Wunderlich, Kryt rúk a páčiek SW Motech, padacie rámy, hmlové svetlá Givi, kryt motora, kufre givi, vyhrievané rukovete, tankvak givi,..

Veľká spokojnosť z každej strany. Jazda veľmi plynulá, ľahko ovládateľnosť, proste paráda. Motor má veľmi hladký chod. Podľa mňa perfektná prevodovka. Brzdy Brembo super. Podvozok super, ovládateľný, tlmiť tlmí super. Spolujazdec predsa závažie, ale na turistiku super. Spotreba bezkonkurenčné parádna 4 - 4,5l. Servis bežný, spotrebný materiál a samozrejme po pribúdani km aj výmena statora, regulátor paliva a veci ktoré časom odchádzajú. Jedným slovom podarená motorka. Odporúčam