bmw_renocar_srpen

YCF LITE F88S (2020)

Vlastník Maho
Vloženo 22.9.2022
Aktualizováno Dnes v 20:31

Je to super prdlátko pro děti a jezdí na tom syn, ale než trochu povyrostl ztrestal jsem ho touláním po okolí a nebyl problém 15-20km výlet.

Motorka koupena od FIRMA:Dalfos-moto (Libenice) - Doporučuji. Pity žijou, závodí na nich a rozumí jim.

První dojmy - Dobře chytá, je to lehoučký a na normální přemisťování paráda. Lite je určený pro děti a tak pokud na něm jede dospělý je potřeba se k němu chovat slušně. Výlet 20km není vůbec problém. A tím jak je to lehké nezastaví mě ani spadlý strom. Prostě Lite přehodím.

Zkušenosti po 6ti měsících 18ti motohodinách. Přední kolo vyměněno za 12. Koupil jsem pro děti , ale jezdím na tom sám (85kg), Zpracování je povedené a moto pořád vypadá pěkně. Ježděno po loukách, lesích, polních cestách. Je to takový odreagovač po práci a super zábava. Dá se na tom zakrosit nebo se jen tak potoulat po okolí. Není to na skákání, ale to od moto v této cenové kategorii nečekám. Spolehlivost zatím bez poskvrny, neřešil jsem krom upadlého šroubu na krytu řetězu a rozpárané zadní pneu mojí vinou nic. Starty super. Jediné co bych na moto vylepšil jsou tlumiče. V terénu je to takový kostitřas. Domnívám se že s modelem START F88SE který je o 12500kč dražší se tato věc dá vylepšit. Celkově jsem s pitem opravdu moc spokojený, myslím že za ty peníze je to max co člověk může dostat. Pitovi dávám celkově 4 hvězdičky.

zkušenosti po 38Mth Francouzská Čína o které se píše jako nejlepších pitech v kategorii? Všechno ukáže čas, nicméně zatím potvrzuji. Syn na tom lítá, že mám problém mu na 150ce stačit a co je nejlepší, sám si to našlápne. (od 8mi let 30kg) Máme zkušenost i s jedním čistě čínským pitem a v tom se teda člověk musí trochu hrabat už na něm začíná být znát určitá poškození. Uvidíme časem.

Nicméně zpátky k YCF. Neb se mě zamlouvá, přibyl do rodiny druhý Lite f88 2021 pro druhé mrně, které zatím drandilo Stomp Juicebox 90. Z katalogu YCF jsem doplnil pro tento model snížené sedlo a sadu pro snížení zadního tlumiče. Bože já těm dětem závidím.

Maho
Maho napsal 23.09.22 v 21:42

V pohodě... a díky

Zelinář
Zelinář napsal 23.09.22 v 11:47 10b.

...a me se to libi . S tema lesama je to tezky, kdyz mu z toho nic nechcije, tak trocha toho zkypreni prece nemuze uskodit

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 23.09.22 v 09:31 1b.

Za jízdu po lese. Předpokládám tedy, že to není váš les.