BMW R 1250 GS Adventure (2022)

Vlastník JirkaV85
Vloženo 28.7.2022
Aktualizováno 28.7.2022

Charisma jako Guzzi nemá, ale jezdí parádně a to pohodlí na dlouhé cesty je super.

Motorka koupena od FIRMA:CarTec Group (Praha 10-Malešice)

První dojmy - Ta obrovská nádrž a tak velká motorka, a tak lehce se s ní jezdí. Jak tohle je možný?

Doplňky na motorce - Mám na ní vše, mimo laděného výfuku. To mě skoro přišlo jako zbytečná investice. Zvuk už tak je pěkný.

Na dlouhé cesty už ma Guzzi bolely nohy v kolenou. A tak jsem začal hledat stroj na delší cesty. Do prodejny jsem se přišel rozhodnutý vybrat mezi R1250RT a nebo K1600GT/GTL. No a odešel jdem s GS. Projel jsem se a přišel jsem po konzultaci s prodejcem na to, proč je to tak úspěšný model. S RT nebo K1600GT bych se na rozbité okresky nepouštěl. Tohle je univerzální stroj a kudy chceš jet, tam zatočíš.
Napsáno o GS už toho bylo tolik, že nevím co víc psát.

nemecekj
nemecekj napsal 25.08.22 v 09:17 10b.

Paulano
Paulano napsal 28.07.22 v 16:35 10b.

JirkaV85
JirkaV85 napsal 28.07.22 v 14:43

Mám najeto nějakých 1500km, ale když si zvednu plexi, tak s turbulencema nemám problém ani při vyšších rychlostech. Takže o deflektoru ani neuvažuju, zatím.

Brukev
Brukev napsal 28.07.22 v 12:54 10b.

A navíc sou krásný ...

Jeden častý dotaz ... jak je to s turbulenceme a hlukem do helmy ?

Chci si jí dát k 45 narozkám a tak sbírám podněty Měl jsem z "této" kategorie MTS,1190,1290 a vždy byl ten hluk do helmy otravný. Myslím že GS by na tom mohlo být lépe, ale i tam často vídám různé deflectory a pod.

Předem děkuji za názor.

Mirek

hansdorf
hansdorf napsal 28.07.22 v 10:33 10b.

GS z Bavorska se prostě povedly už od R80 , může každý vykládat , jak je jich plno a blabla , ale co je to platný prostě jsou to top stroje.