Triumph Street Triple (2012)

Vlastník Staza
Vloženo 10.7.2022
Aktualizováno 10.7.2022

Anglickej chuligán, kterej se dlouho nenechá přemlouvat k lumpárnám :)

První dojmy - Co k tomu dodat, sedla jsem na ní, projela se asi 12 km a vůbec se mi nechtělo vracet a jet hned na projížďku :D. Co jsem přijela zpět před obchod měla jsem rohlík na tváři a jo, je to ona, to potřebuju mít doma :D.

Motorku bych doporučil pro - Určitě už někomu zkušenějšímu, kdo už někdy na motorce seděl.

Doplňky na motorce - Větrnný štítek, padáky, led blikny

Tak po jednoválci Suzuki TU 250, dvouválci Suzuki GS500 je další štace Triumph s tříválcem :). Po této motorce už jsem pokukovala asi 3 roky a stále to odkládala a obávala sem se výšky. Přeci jen se 160 centimetry si nemůžeme my, špičkový jezdci :D, příliš vyskakovat. Motorku jsem objevila ve Westmoto v Horní Bříze (sever od Plzně) a hned jsem se na ní jela podívat. Ten okamžik pravdy, když na ní lezete a modlíte se, abyste z ní dobře došlápli a ono jo je to dobrý :) a spadne kámen ze srdce :D. Bohužel ve čtvrtek bylo po dešti a mokro, nechtělo se mi na zkušebku, takže jsme jí přeložili na sobotu. V sobotu jsme přijeli ráno, hned jsem na ní vlezla a projela jí do Kaznějova a zpět. Musím se přiznat bez mučení, nechtělo se mi z ní slézt :D a hned jsem věděla, že jí chci. Se streetem se dá jet pomalu, ale stačí jen otočit trošku víc a začnou se dít věci. Jediné co mě na motorce trošku nevyhovuje je, že se při zatáčení či manipulaci hejbou jen řidítka a palubka zůstává stále rovně :D... je to prostě nepřirozené, a z předchozích motorek toto neznám :D. Jinak máme zatím jen asi 100km z Horní Břízy a teprve se seznamujeme :).

Honda_2021
Honda_2021 napsal 11.07.22 v 05:26 10b.

Parádní mašinka. Tak se těším, až jí někdy společně projedeme. Přeji spoustu kilometrů hlavně bez nehod

werke
werke napsal 10.07.22 v 21:32 10b.

Ať slouží, přeji krásné a pohodové kilometry

slavekpilnik
slavekpilnik napsal 10.07.22 v 21:01

Splnění sen, Tak ať vám to spolu šlape.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 10.07.22 v 20:12 10b.

Tak já se teda taky připojím k těm gratulacím.
Hodně pohledný britský gentleman (a to na kluky obvykle nejsem, ...asi), ta bílá mu fakt neskutečně sekne.
Vypadá párádně. Pěkná evoluce.

zeke11
zeke11 napsal 10.07.22 v 14:10 10b.

Parádní, ať dělá jen radost a věrně slouží...