Suzuki DL 650 V-Strom (2009)

Vlastník Čukot
Vloženo 27.6.2022
Aktualizováno 17.1.2023

Klasický stromeček s nájezdem 28xxx ,v pěkném stavu ,obutý na smrtonosných 7let starých mitaskách a s polomrtvou spojkou ,jinak vše v super stavu :)

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Příjemný personál ,dobrý přístup a to vše na hezkém místě :)

První dojmy - První dojmy jsem si moc neužil ,seznamování potrvá delší dobu ,na přestárlích mitasech jsem měl strach a po důkladném ohřátí stroje se od 6000 otáček začal projevovat prokluz spojky ,tak že motocykl projde servisním intervalem tzv. vyměň vše co je špatně a pak bude adekvátní hodnocení stroje :)

Proč stroma ? Je to jednoduché ,je to nejdostupnější a léty nejosvědčenější cestovní motorka na trhu ,co si budeme povídat a tahle dvoulampová varianta mě fakt bere :) ,jsem spokojen ,motor šlape jako hodinky ,kvalty padají krásně ,hezky padá do zatáček a na krásných českých silnicích (v uvozovkách ) se chová ukázkově.
Mašina je v plné polní ,kufry jsou jako nové .Líbí se mi i obsah nárže ,sož pro mě znamená ,že nebudu pořád jezdit od pumpy k pumpě :D ,beztak budu :D .dál uvidím až po čase a případně dopíši další dojmy :)
Sezóna 2022 ,zkušenosti a dojmy :
Maďarsko ,Rumunsko,Srbsko ,Bosna,Chorvatsko .
Je to neskutečný dřič,spolehlivý ,pohodlný,čitelný se skvělou spotřebou .
Skvělý stroj ,neměnil bych,vydrží víc jak já a to je co říct :D:D

jardalik
jardalik napsal 27.11.22 v 22:43 10b.

Pěkný a vybavený stroj! Ať ti slouží jen a jen k radosti a spoustě skvělých kilometrů!