Triumph Tiger 800 XC (2011)

Vlastník Rrrrka
Vloženo 6.6.2022
Aktualizováno 2.3.2023

Tohle je kauf od Triumphu, mě jako ženské osmikilo náramně sedí, člověk ani nechce a v každé utaženější zatáčce si poslušně skoro lehá. Ovšem to by nebyl Triumph, aby se u něj nevyskytla ta legendární závada ve formě nestartování za tepla...

Triumph Tiger 1050: Chtěla Jsem novější model tygra
Triumph Tiger 1200 XC: Už je hodně velký

První dojmy - Velmi dobře, ovšem je vážně jen pro vyšší lidi. Zatáčky si dává s přehledem, jede se na něm příjemně. Stavitelný podvozek, stávající odpružení dělá z českých silnic projížďku po peřince.

Motorku bych doporučil pro - Vysokým lidem a to není sranda, já 185cm akorát pěkně dosáhnu na zem, člověk pod 170cm nemá šanci.

Doplňky na motorce - Kufry Triumph, kryt předního světla, krýt svodů, padací rám, kryt přídavných světel, plotna s kufrem Kappa, vyhřívané hefty, centrální stojan.

Enduro cenduro angličák cestovatel tygřík. Šelmička s vůní dálek. Při svezení na něm, se zdají být české silnice vyžehlený jako satén Zvládne jistě i nějakou tu divočinu šotolinu, je to přece tygr, šelma kočkovitá. Při klidné jízdě si popískává a mňouká, ale umí taky zařvat a vyrazit za kamarády na nakedech. Ovšem jeho rajón jsou polní cesty, na kterých nejde o rychlost, ale o výhled Tak vítej v naší motorodině.

Hříbek
Hříbek napsal 21.11.22 v 08:04 10b.

Ty jo, druhý Triumph v garáži, pěkně

jps13
jps13 napsal 10.06.22 v 20:49 10b.

Ahoj.Tak gratuluju ke koupi krasavive.Moc pěkná tak at ti slouží

pega
pega napsal 07.06.22 v 20:08 10b.

Vítej v klubu
Myslím že budeš spokojená

Juraj22
Juraj22 napsal 07.06.22 v 08:20

Krásnej Tigřík, určitě budeš spokojená
Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů

Fyro
Fyro napsal 06.06.22 v 23:23 10b.

Jen bacha na těch polňačkách na vyjetý koleje