Yamaha XVS 650 DragStar (2000)

Vlastník Foxxik
Vloženo 14.5.2022
Aktualizováno 19.8.2022

Zamiloval som sa na prvý pohľad, keď som šiel presedlať na cruisera:)

První dojmy - Veľmi sa mi páči výzor motorky, posed aj zvuk. Chýba mi trošku výkon, keďže predtým som jazdil 7 rokov len supersporty. Každopádne som zamilovaný do vzhľadu môjho draka :D

Motorku bych doporučil pro - Určite by som odporučil ako začiatočníkom tak aj pokročilým motorkárom túto moto, ale nie asi niekomu ako ja čo bláznil na supersportoch ale aj mne je to dostačujúce :)

Doplňky na motorce - Mám tam ladené výfuky Buyak, padácí rám highway hawk predný aj zadný, na prednom mám prídavné stupačky, pre spolujazdca opierku a veľk? nášlapy, zatmavené led smerovky v predu aj v zadu, kožené bočné brašne, chopper cross znak na spolujazdovej opierke, chopper cross kryt kardanu, chopper cross znak na motore

Jazdil som 7 rokov na športových motorkách postupne ako budem písať. Začal som na Kawasaki ninja 250r ako nováčik, ale po prvom mesiaci ma to prestalo baviť a prišla mi moto veľmi slabá. Presedlal som na kawasaki zx9r 2002, ale tá naopak mi prišla veľmi silná a tiež sa u mňa neohriala ani 2 mesiace. Potom prišla krásna zelená Kawasaki ninja zx6r 2005 a tá mi sadla ako riť na šerbel a za 2 sezóny som spravil snáď 25000 nádherných km. Na záver to chcelo už nejakú zmenu a do oka mi pdla Ducati 749 biela s otvorenou suchou spojkou a to bol teda hrmot na ďaľšie 2 sezóny :)). Hneď počas prvej sezóny sa mi rozpadla spojka ale našťastie v našom okrese je maník na ducatky.
Vycestoval som za prácou do zahraničia a na 3 sezóny prišla pauza a aj predaj motorky.
Tento rok 2022 som sa vrátil na SVK a chcel sa vrátiť aj na cesty, lenže som mal pocit že športovej jazdy som si už užil dosť tak som začal pozerať po choproch/cruiseroch. Po listovaní bazosu mi padli Dragstars hneď do oka a už som vedel čo chcem. Veľmi mi vyhovovala cena na 650tke a po pár recenziach nebolo o čom stačilo nájsť len tú mojim očiam najlahodnejšiu :). A tak mám dokonalého draka s kopou doplnkov. Vynikajúco jazdí po okreskách a aj po meste. Na diaľnice by som ho už neťahal lebo príde mi že nad 110km už trošku trpí. Samozrejme že kľudne ide aj 140 ale vtedy už sa mi nepáči zvuk motorky moc. Každopádne neľutujem nič Dragstar sa mi páči najviac so všetkých mojich moto, len mi chýba výkon. To vyrieši ale časom Dragstar 1100 alebo niečo silnejšie :)
Keby chcel niekto vidieť video mašiny tak :

Yamaha Dragstar 650 predaná na pár dni som sa vrátil ku Kawasaki ninja 636 2005

17.8.2022 Presedlanie na Yamaha BT 1100 Bulldog 2004 :)

Foxxik
Foxxik napsal 22.05.22 v 07:11

No ja som asi zistil, že potrebujem 2 moto :D Jedného chopra a jednu športovú. , no ja som predal svoju ducati 749 za 2500€ v 2018 keď som odchádzal do zahraničia a teraz tiež pod 4 nevidím žiadnu a to sa mi ani z ďaleka nepáčia, tak ako moja, ja nevydržím do zimy ja som taký blb, že to predám aj pod cenu nech si môžem zas osedlať niečo iné :D

Kabčo
Kabčo napsal 21.05.22 v 14:26 8b.

Striedaš tie motorky asi ako ja. Mal som shadow spirit 750 striekačka s kardanom. Veľmi banujem že som ju veľmi lacno predal. Áno je to pomalé, ale ten zvuk, štýl a vibrácie ti dá len Chopper. Radšej si na druhú moto došetri. Čopre si cenu držia alebo idú hore. Ak ti bude časom chýbať tak zistíš že sa pohybujú o 1000€ drahšie. Tiež chodím po zahraničí, na začiatku sezóny ma nejak moto omrzí po tom čo som sa na ňu tešil, tak predám a kúpim inú. Fakt radšej pod plachtu, aspoň do zimy a uvidíš či chceš predať

Foxxik
Foxxik napsal 20.05.22 v 00:09

Diky chlapi , ale začína mi vadiť, že v každej dobrej zákrute šúcham stúpačky asi sa vrátim k supersportom alebo rozmýšľam nad niečim iným už som dal moto aj na net

Vasko969
Vasko969 napsal 19.05.22 v 16:51 10b.

Krásna mašina !!! Gratulujem.

DeaDDream
DeaDDream napsal 18.05.22 v 22:41 8b.

motorka pekná ale ako píšeš slabá ,mal si isť hned do obsahu okolo 1000 ,ja som chcel shadow 750
a ma varovali že je to lenochod