Ducati Monster 821 (2017)

Vlastník Daart
Vloženo 11.4.2022
Aktualizováno 24.9.2022

Bylo jasné, že dříve nebo později dojdu k Ducati... I když už jsem o ní uvažoval před 3 lety, tak teď přišla ta správná chvíle.

První dojmy - Dlouho jsem váhal, jestli vůbec něco pořizovat, vzhledem k tomu, že jsem si pořídil poměrně zábavné auto. No a nakonec z toho vyšla varianta asi úplně nejhorší - užít si zábavu jak na dvou kolech, tak i na čtyřech. Tak jsem udělal místo v garáži a už je tam spolu holkám lépe.

Doplňky na motorce - Termignoni exhaust system, led blinkry, tankvak na tanklock, quad lock na mobil

Již v roce 2019 jsem se byl podívat na jednoho Monstera a od té doby jsem měl Ducati pořád v hlavě. Dokonce jsem postupně začal kupovat hadry v barevné kombinaci tak, aby se to případně k Ducati hodilo.
Loni v říjnu jsem si pořídil Subaru BRZ a nadchlo mne to natolik, že jsem váhal, zda vůbec nějakou motorku kupovat, protože si užívám jiný druh zábavy. S blížící se sezónou jsem stejně nakonec podlehl a jednoho krásného nedělního dne jsem zavolal na inzerát a pár hodin na to už jsem si ji odvážel.. Tak uvidíme jaké budou dojmy až se na tom pořádně svezu. Co ovšem vím už teď je, že design Ducati mne hrozně baví. Tak nějak doufám, že by mi mohla i nějaký pátek vydržet, než ji vyměním za dospělejší variantu opět od Ducati. To ovšem už bude zase z jiného soudku a zřejmě poruším i slib, co jsem dal sám sobě - že už nebudu kupovat kapoty

Payas
Payas napsal 03.06.22 v 12:01 9b.

Ahoj, mohu se zeptat, proč ji teda měsíc po koupi prodáváš? Nesedla Ti?

radar535
radar535 napsal 20.04.22 v 08:11 9b.

Stejně se zrakvíš Užijí duknu

Míra
Míra napsal 12.04.22 v 19:31 10b.

Moc hezká. Taky jsem nedávno po Monstru koukal a málem ho měl. Jen v černé barvě.
Proto jsem zvědavý, jak budeš spokojený.
Termignoni výfuky k Ducati prostě patří.

Juraj22
Juraj22 napsal 11.04.22 v 20:12 10b.

Krásná italka
Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů

Pumpido
Pumpido napsal 11.04.22 v 20:05 10b.