renocar_unor

CFMOTO 800MT (2022)

Vlastník Motorkari.cz
Vloženo 7.4.2022
Aktualizováno 11.11.2022

Vloženo: 23.01.2023, Uskutečněno: 12.01.2023, Stav tachometru: 9018 km, Zhlédnuto: 609x

Minule jsem sice říkal, že zřejmě nevydržím a vyzkouším, jak se ten softwarový update projevil, ale nakonec jsem to vydržel. A těch pár ujetých kilometrů při cestě pro benzín (prémiový a snad bez biosajrajtu) mi odpovědi na otázky nedalo. Matyldu jsem každopádně ze zimního spánku na chvíli probudil, abych ji odvezl na důkladnou přípravu před novou sezónou k importérovi, tedy do Journeymanu ve Strančicích. Servisní interval je sice dlouhých 15 000 km, ale důležitější je, že se blíží to "anebo jednou za rok". Takže proběhne takový ten olej atd. K tomu navíc v centrále zkontrolují, že je v motorce stažený ten úplně nejvíc nejposlednější softwarový update, a navíc Matyldě nadělí sadu doplňků. V téhle oblasti totiž proběhl velký pokrok od loňska, kdy jste si k verzi Touring (naše motorka) mohli pořídit už akorát hliníkové kufry. Teď je seznam příplatkové výbavy poměrně dlouhý, něco jsou blbinky, něco důležitější věci, jako třeba větší kufry od Shadu. Uvidíme, jak to Matyldě bude slušet!

• Zazimováno! Nebo ještě ne?

Je tu listopad a po nadprůměrně teplém říjnu už se opravdu podzim hlásí o svá práva. Takže jsem usoudil, že by si Matylda zasloužila už pořádně vypucovat a uložit k zimnímu spánku. Možná ji čas od času probudím, když se

Vloženo: 11.11.2022
    Uskutečněno: 05.11.2022
  • Co nás štvalo a už neštve (nebo míň)

Jak se testovací sezóna blíží ke konci, je víc času se konečně věnovat i Matyldě. Doposud jsme na ní hlavně jezdili, proto ji taky máme, ale bylo pár věcí, které cinkaly zvonečkem, kdykoli jsem na motorku sedl. Jo, až př

Vloženo: 08.10.2022
    Uskutečněno: 28.09.2022
  • Trocha té údržby...

Ač to v deníku Matyldy vypadá, že jsme ji zajeli a někam hned odložili, není tomu tak. Jenom prostě není na nějaké vypisování čas. Už toho zvládla dost. Aktuálně jí na počítadle kilometrů svítí údaj již bezmála 7,5 tisíc

Vloženo: 19.08.2022
    Uskutečněno: 16.08.2022