DAYI E-Odin (2021)

Aktualizováno 3.4.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

E-smog
E-smog napsal 12.05.24 v 21:27 10b.

Brůča.
Brůča. napsal 06.08.22 v 17:04

Konečně použitelná elektrověc...a že je čínská - to je úplně jedno. Já předsudky netrpím. Přečetl jsem tvé psaní a nenech se odradit. Ten, který má zájem, ten si informace z tvých postřehů najde sám.
Z "malého" človíčka velká motorka "velkého" neudělá...a "velký" člověk bude nad věcí i kdyby jezdil na mopedu. Rád si přečtu další informace o tomto zajímavém stroji. Děkuji.

jasonb54
jasonb54 napsal 21.05.22 v 20:09

Reakce na komenty:
1) Bez duše. Aha, takže to musí smrdět a řvát na 20km daleko, aby to mělo duši? Nebo jak to chápat? A co jako je vlastně nějaká duše a navíc u stroje? Nemá ji ani člověk. Natož stroj. Dělá mi moto radost a jsem z ní nadšený jak po cestovní, tak po nákladové stránce? Dělá. Na tom jediném sejde.

2) Nechápu šířku zadní gumy. No, nejsi výrobce ani konstruktér, tak to chápat nemusíš. Jednak je to hnací kolo, které v sobě má motor. Navíc to vypadá zatraceně dobře. S úzkým kolem by si to nikdo nekoupil.

L6L
L6L napsal 26.04.22 v 23:15 10b.

ticha-voda
ticha-voda napsal 08.04.22 v 18:31

Užij si To a ať slouží. Pro mě ale bez duše.

e-Kája
e-Kája napsal 01.04.22 v 23:17 10b.

Palec nahoru, že sis tu elektromotorku dovezl přímo od výrobce z Číny a ještě jsi jí doma úspěšně zkompletoval

Vzhled mě osobně sice úplně neoslovuje, ale hlavně že se líbí tobě. Na druhou stranu má tahle elektromotorka poměrně velkou kapacitu baterie a tudíž i dojezd přes 100km při svižnější jízdě bude reálný. Jediné co bych tomu trochu vytknul je delší doba nabíjení.

Tak ať ti tvoje Dayi dělá radost

Snekofon
Snekofon napsal 01.04.22 v 10:20 6b.

Nechápu na co potřebuje takový stroj mít vzadu 180 gumu O e-mobilitu se příliš nestarám, zejména v motocyklech - jsou zde erudovanější, s vlastní zkušeností atd... Pro mně je motorka něco víc než spotřební zboží - použiješ a vyhodíš. Když vidím překotný vývoj a nekompatibilitu baterií a nabíječek u jiných AKU produktů, t.j. staré míří brzy do koše... pak faktor spotřebního způsobu používání e-moto v kontrastu se stále krásně jezdícími stroji 20-30 a více let starými vnímám jako potenciálně větší eko zátěž než výfuk. Ale protože nehodlám promítat své skeptické vnímání do konkrétního moto a motivů kupujícího, které mohou být jinak dobré, tak nezahrnuji do hodnocení - no ale na plných 10b to pro mě není

callowsick
callowsick napsal 01.04.22 v 08:56 10b.

Zajímavej stroj