Moto Guzzi Norge 1200 (2006)

Vlastník MikyU
Vloženo 31.3.2022
Aktualizováno 30.3.2023

Jsem ujetej na zajímavé motory a tento mě uchvátil svím projevem. Prostě super.

Motorka koupena od FIRMA:Luboš Sedláček - RedBikes (Věžnice - Naprostá spokojenost, mohu jen doporučit.

První dojmy - Stačilo pár stovek metrů a byl jsem v háji, musela se mnou ;)

Motorku bych doporučil pro - Norge bych doporučil všem vyježděným motorkářům co nikam neženou, na dlouhé cesty ve dvou.

Rozkaz od ženy zněl jasně, kup silnější motorku, tak jsem hledal, až jsem našel. Za týden najeto přez 500 km a naprostá spokojenost jak já, tak žena. Motor táhne jak ďas, brzby zvládají dostatečně, podvozek ještě doladím a po rozjezdu je ovladatelnost super. Úložného prostoru je hafo, na dlouhé cestování jak dělaný. Spotřeba podle budíků 5,5 ve dvou. Ze začátku základní údržba již zmíněných problémů ostatních majitelů: vadný hlavní konektor od baterie, spečená redukce teploty oleje. Dále se ukáže. Tak dnes provedeno seřízení ventilové vůle a nové vnější svíčky, uf vypadá to, že se zadařilo čas ukáže, dále namazání kardanu a výměna oleje v úhlovce. Už dva mněsíce čekám na redukci teploty oleje z Itálie, prý je na cestě :D

tomcruise77
tomcruise77 napsal 31.03.23 v 06:15 10b.

OldCrow
OldCrow napsal 30.03.23 v 19:47 10b.

Moto Guzzi Norge 1200 je velice zajímavý stroj, tak ať ti dobře slouží a hodně skvělých zážitků z jízdy.

luc20
luc20 napsal 18.04.22 v 23:19 7b.

Na tvém Norgi jsem se byl svézt ještě u původního pohodového majitele v Málkově někdy v listopadu. Svezení pěkné, ale nakonec jsem dal přednost naháči. 1200 má rozlobenejsi zvuk i projev než moje Breva 1100. ? Hodně šťastných kilometrů!

Atincx
Atincx napsal 02.04.22 v 19:50 10b.

Kdo hledá, najde! Skvělá volba

pali3x
pali3x napsal 01.04.22 v 09:42 10b.

Nádherná motorka
"Pánové", kde ste našli také ženy? Že vraj "...Rozkaz od ženy zněl jasně, kup silnější motorku,..."
Pozdravte manželku (že ticho závidím )