Jawa 350/638 (1988)

Vlastník BERZEKER
Vloženo 14.3.2022
Aktualizováno 24.3.2022

Motorka projede skoro úplně všude je jednoduchá a na česko ideální tedy kolem komína. Varazíte do polí a pohoda, vyrazíte pro pivko a pohoda, vyvenčím s ní psa a pohoda

Honda XL 700V Transalp: důvod neuveden

První dojmy - No klasa přece

Tak technická je hotová a můžem jezdit. Motorka je ideálni kolem 80km/h, pak se vlní, doufám že to časem nějak pořeším. co se týče pérování je všechno úplně v pohodě a projedu s ní vlastně úplně všude, šotolina, tráva, bláto les, silnice, můžu kdekoliv odbočit na pole, uplně super. Jak psal kolega je to asi už rarita, ale s tou motorkou je to takové ryzí a jasné, opravdu si na nic nehraje a jede. A to se mi na ní líbí. Nevýhod má určitě celou řadu nicméně mě úplně stačí. všechno je na ní levně zakoupitelné, je jednoduchá, funkční pěkná a univerzální. Teda na dálnici bych se s ní asi nevydal ale všude jinde jo.. Ještě se mi nějak nevrací spojka, muším jí odtlačit od sebe nekdy, ale to je jednoduchá oprava. Chci jí dát kompletně do původního stavu ale to až příští rok.
Rád bych pořešil kufry. Měl jsem spoustu všelijakých motorek ale tahle má takové to divoké srdce.

Targus
Targus napsal 16.03.22 v 11:32

Kde je nějaká NORMÁLNÍ fotka?