Honda XL 1000V Varadero (2007)

Vlastník Piskot666
Vloženo 23.2.2022
Aktualizováno 22.4.2022

Těžká a velká motorka pro pohodlné cestování.

Motorka koupena od p.Miroslav Lébl

První dojmy - Nádherně ovladatelná.Max pohodlná. Prostě paráda.

Motorku bych doporučil pro - Každý si vybere pro sebe to co mu vyhovuje

Doplňky na motorce -

Jezdím jí 2.roky celoročně a není jí co vytknout. Jede spolehlivě v zatáčkách sedí jak přibitá,je pohodlná, svižná . Co víc si přát. Už jsem po ní pokukoval delší dobu.Před tím jsem jezdil choppera Kawasaki vn 900 classic. Byla a je to skvělá motorka. Ale vše má své. Varadéro splnilo mé očekávání a hned první cesta po koupi a přepisu byla směr Garmisch partenkirchen. Byl jsem plný dojmů z toho ,jak krásně jede a můžu s ní i do lehčího terénu. Spotřeba je ideální 5.5 -5.8 l na 100km při cestovní rychlosti 100km.Umí si vzít i víc, ale proč to řešit když chci jezdit. Obuté má Metzeler tourance na kterých mám najeto 19960.km.Super. Motorka je v základu s kufry a rámem kompletní. Ale i tak došlo k menším úpravám. Místo plastových kufrů do kterých se toho moc nevejde jsem pořídil hlinikove kufry Kappa. Boční 38.l a horní 48.l Ideální. Výfuky Mivv...Zvuk mají nádherný proti originálum které jsem nechtěl nevratně upravovat. Taška na nádrž pro nezbytné drobnosti které je potřeba mít po ruce.A ňáké drobnosti jako přimazávaní řetězu, samo výroba držáku navigace a boxy na nářadí...co kdyby.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 15.03.22 v 13:57 10b.

super

Indian72
Indian72 napsal 26.02.22 v 19:22 10b.

Moje bývalá motorka, jsem rád že ji vidím v pořád hezkém stavu. Rád na ni vzpomínám. Tak ať slouží.

tepr
tepr napsal 26.02.22 v 09:16 10b.

Guga
Guga napsal 24.02.22 v 17:53 10b.

Pěkně si ji domazlil

Leatherboy
Leatherboy napsal 23.02.22 v 13:41 10b.

Jéje, Varánek
O tom asi není co, to zná snad každý - jak píšeš - těžká, velká. (k té ovladatelnosti - určitě záleží na stavu odpružení a volbě pneumatik a především očekávání jezdce).
Každopádně podle Tvojí recenze je vidět, že ses do ní zamiloval a nedáš na ní dopustit. A vo tom to je!

Tak ať vám to dál uhání cestou necestou.