Yamaha XT1200Z Super Tenere (2019)

Vlastník DodoCarlos
Vloženo 6.2.2022
Aktualizováno 15.4.2022

chcem skusit nieco ine ako cestovny gauc teda nasu PanEuropu :)

BMW R 1250 GS Adventure: důvod neuveden

První dojmy - je zima takze zatial nemam kde a ako skusit, cakam kym sa oteply :)

Doplňky na motorce - zatial tam su bocne deflektory a padaci ram SWmotech, taktiez zadny kufor tej istej znacky , bocne tasky Givi a uz su na ceste dalsie doplnky ktore postupne pridam

stale pozeram cestopisy z Balkanu a tak som uvazoval nad niecim trosku viac odolnejsim ako nasa Honda, lebo nas super pohodlny stroj naozaj nie je urceny mimo asfalt :) tak som zvedavy na tuto masinu, a kedze som vela cital a hladal tak som sa rozhodol pre Tenerku...dufam ze si zastane svoju povest pohodlnej a spolahlivej masiny :)

pridané 15.4.2022
Tak trošku viac som sa pohral ale mám nejaké nové veci a to:
1. nové padacie rámy handmade domáca výroba :) co ma teší najviac :)
Najprv som ich robil podľa f. Outback Motortrek no nedalo mi a dokombinoval som aj spodnú časť cca podľa pôvodného rámu ako som moto kúpil.

2: Keďže sa zmenil rám a tým pádom vypadol oblúk na ktorom boli uchytené prídavné svetlá tak som musel vymyslieť uchytenie a takto vznikla celkom jednoduchá a vcelku ukrytá konzola :)

3: Najviac ma štvalo , že moto nemá vzadu normálne madlo a keď som zistil čo za nekresťanské peniaze za to yamaha chce tak ma skoro chytil šlak a tak som riešil ako si niečo funčné, jednoduché a praktické vyrobiť a tak vznikli takéto madlá ktoré zároveň slúžia aj ako nový systém uchytenia držiakov na kufre či v mojom prípade tašiek, lebo tie som tiež vyrobil nové, kvôli tomu, že tašky v pôvodných rámikoch boli uchytené vysoko a zle sa nastupovalo dozadu a tak si vyrobil nové a tašky sú o 8cm nižšie :) a tak som aj prekopal celé uchytenie rámikov ...ale to som nenafotil takže pridám neskôr :)

Více na: https://www.motorka...etail&ddid=81350
Copyright © Motorkari.cz ani nespevnenych ciest..

kulda
kulda napsal 26.05.23 v 14:32 10b.

super

VB79
VB79 napsal 19.02.22 v 15:37 10b.

31081
31081 napsal 07.02.22 v 07:56 10b.

context
context napsal 06.02.22 v 19:20 10b.

pěkna mašina přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu