Suzuki DL 1000 V-Strom (2002)

Vlastník HAJTAUR
Vloženo 24.1.2022
Aktualizováno 24.1.2022

Je těžká, spojka hrozná, sežere co může, bolela mě ruka nejen ze spojky ale i s plynu, super ochrana před větrem i tři kufry na tom vypadají obstojně a je pohodlná i pro 2

První dojmy - Motorka padne do ruky hned je velká a těžká to já taky, manželku to za mnou nebavilo tak přišla myšlenka že si udělá papíry a bude jezdit taky, můj nápad byl pořídit skútra Suzuki burgman 400 pro ni a pro mě 650 I když skútr se mi stal osudným a řekl jsem že už na něj nevlezu no v lásce a ve válce je dovolené vše, tak slovo dalo slovo a skútry byly doma. Zpět k ty oblude, už jsem na tyhle starý tezky verky starej a slabej, pro někoho mladšího nejlevnější a za mě asi nejhezčí litrovej dvouval z té doby

Motorku bych doporučil pro - Asi pro pořádný chlapy

Doplňky na motorce - Je jich tam pár

Nejlépe je jí na kvalitním asfaltu jako skoro každé, okrsky i dálnice v pohodě, město nic moc, terén asi taky žádná hitparáda ale dá se, jízda ve dvou v pohodě, oba mají pohodlicko, brzdy jako když to nemá ale nejsou moc třeba, motor ubrzdi hodně, do zatáček šla pěkně, tři kufry paráda prostoru mraky, spotřeba tryskace když se za ní tahá