Suzuki VL 1500 Intruder (1998)

Vlastník DAVE_KOTEL
Vloženo 5.2.2007
Aktualizováno 16.6.2009

Loni jsem vyměnil řídítka, letos tam už snad dám ty předkopy co mi leží v garáži přes rok. Pancéřové hadice a termopáska na výfuk a pak už budu jenom jezdit... Tak teď je odstrojená, namotal jsem termopásky - viz. foto.

Cesty: 2006 - Chorvatsko, J.čechy

2008 - Maďarsko Balaton a Morava ze severu na jih. )

Letos chceme zase na Balaton a uvidíme co vymyslíme se Snikrsem... snad vyjde Ještěd.

Udělal jsem z ní jedno-zic, vyměnil řídítka za nižší a širší (LSL Old style), letos chci konečně dodělat předkopy, termopáska na vyfuky už je doma a pancéřové hadice. Taky mě ještě lákají budíky - hlavně tlak oleje a teplota - ale nevím kam strčit čidla tak nad tím furt elaboruju. No uvidíme.

Jestli chcete někdo motorku s nezničitelným motorem a jízdníma vlastnostma vhodnýma pro cestování a ježdění jak dlouhých tak krátkých tras tak můžu doporučit.

Mám ji 4 sezony, jen měním olej, filtry, svíčky a jezdím. zatím žádná závada. Gumy mají najeto 10000 km (Bridgeston Exedra) a letos ještě pojezdím v pohodě...

Pete-Mitchell
Pete-Mitchell napsal 16.11.15 v 13:26 10b.

Moc pěkná milenka...

Drtikol82
Drtikol82 napsal 13.01.15 v 12:14 10b.

Bicman
Bicman napsal 04.12.13 v 18:29 10b.

Mazel, 10b letí

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 29.09.09 v 14:10

"Dejve" až pojedeš okolo a budeš větší tak tě samo nechám svézt a kdyby to šlo tak ti dám ještě jednu desinu,máš to fajne

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 21.09.09 v 22:50

Super retro nemá to chybu,fláknul jsem ti tam 10 boďarů,taky se mi líbí,když to můžu odstrojit a jezdit jen tak jak říkám na "terminátora" Tak hodně štěstí a ať slouží