Yamaha XSR 700 XTribute (2020)

Vlastník Scamper
Vloženo 28.12.2021
Aktualizováno 19.5.2022

Jedná se o neuvěřitelně všestrannou motorku, obzvlášť na mou výšku 172 cm. Je agilní, pohodlná a lehce ovladatelná.

Motorka koupena od BeCi (Pardubice)

První dojmy - Jakmile jsem na XSR 700 Xtribute sedl, okamžitě bylo jasné, že je to jako bych sedl do křesla vyrobeného na míru. Jakmile jsem se na ní poprvé projel, bylo to jako bychom byli skoro jedno tělo. Reaguje na pokyny přesně a rychle. Navíc je opravdu hezká. Toť osobní názor, nemusí někomu sednout.

Doplňky na motorce - Výfuk Akrapovic, větrný štítek Puig, LED žárovka, omotávky svodů, přešité sedlo, padací rámy GIVI, přední blatník sw-motech, boční zavazadla sw-motech, kryt předního reflektoru, blinkry s dvojí funkcí (+ přední přídatné světlo a zadní brzdové světlo), měřič tlaku v pneu, chrániče páček, kryt motoru zieger.

Motorku jsem si pořídil relativně pozdě, tedy až v září, tudíž jsem nestihl na ní odjet celou sezónu. Nicméně z těch několika jízd mám velmi dobrý pocit. Motorka je poslušná, agilní a hravá. Navíc je pohodlná. Sice jsem na ní nejel déle jako hodinu, ale sedlo je povedené. Podvozek je sice měkčí, je potřeba ho trochu uzpůsobit, ale není to tak strašné. Naopak zde ale člověk musí velmi dbát na správný tlak v pneumatikách, jinak se motorka pod Vámi kroutí.

LukySima
LukySima napsal 31.01.22 v 12:08 10b.

Taky mam jednu z minulého roku a stale upravuju . Na upravy asi neni lepsi platforma. Koukám, ze mas i vytunenou kuklu ala Hannibal Lecter

Scamper
Scamper napsal 28.12.21 v 22:56

Ano pánové, ten motor mne opravdu překvapil Nečekal jsem takový výkon, obzvlášť po tom, co má Yamaha FZ6 Fazer S1, tedy 72 kW čtyřválec ... Dělám na něj ještě pár úprav a doplňků, určitě sem pak dám další fotky. Dobré na tomto stroji je nejen ten motor a moderní retro styl, ale i možnost si motorku individuálně stylově upravit. Takže pánové, moc děkuji za Vaše komentáře.

bruttopyr
bruttopyr napsal 28.12.21 v 16:16 10b.

Pěkná stylovka s motorem, který jede!

jawatar
jawatar napsal 28.12.21 v 15:05 10b.

Motor,motor,motor!Já vím,opakuji se,ale ten MOTOR je prostě boží!