KTM 690 Enduro R (2010)

Vlastník Plukovník
Vloženo 25.12.2021
Aktualizováno 25.12.2021

Zase jsem chtěl Lehkou do terénu a oranžová ?

AJP PR7: Dražší, škoda žádné ojetiny
Honda XR 650 R: Jenom kick, skoro žádné ojetiny

První dojmy - Tak to je ono, žádný velký těžký krumpl, lehká a Kurevsky výkonná, zpočátku se mi zdálo že to má slušnej podvozek, ale časem vím, že by bylo dobré tomu dát Upgrade.. A dokončit tu motorku stylově alá Rade Garage, kterej má super věci, ale peníze si holt ne seru.. Takže jsem ji prodal, vyloženě do lesa by byla lepší nějaká 450, na cestování to chtělo lepší sedlo. Ale i tak, v rámci výletu s kamarády jsme dojel po ose Bosnu, její šotoliny a zpět. Tak na tohle to není úplně ono. Je to prostě univerzální motorka. Prodal jsme jí, přešel na dostavěnou Afriku a nakonec za dva roky jsme ji pořídil znovu.. Nyní ve verzi 2016, která už necuká, a jízda byla díky doplňkům lepší. Ale nakonec taky prodáno, a pořízena Yamaha XTZ 660.

Tak je to motorka primárně kolem komína, ale nízká spotřeba, kdo se z toho ne posere tak odcestuje co chce i v originále. Mě je malá, ale je to dobrej stroj. Ještě to nemá moc elektroniky( myslím mojí první rok 2010, a ne tu druhou 2016.) ale holt výkon tyhle mršky , a příhradovej rám, jiná nemá/ H701 jedině .. Existuje milión doplňků, nemusíte si nic vyrábět v garáž, akorát to chce hodně peněz ?