Honda ST 1300 Pan European (2004)

Vlastník Pavel1976
Vloženo 5.12.2021
Aktualizováno 6.12.2021

Silný a pohodlný stroj pro dlouhé cestování.

Motorka koupena od Polsko

První dojmy - Zprvu těžká motorka,po rozjetí krásně ovladatelná a poslušná s výkonem na rozdávání.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji někomu,kdo má už něco najeto a smíří se s její vysokou váhou.

Doplňky na motorce - Origo topcase ,origo vyhřívané hefty , zásuvka 12V ,přídavné brzdové světlo , přešitá sedačka řidiče i spolujezdce , maximální kapotáž.

Po několika letech s Hondou NTV 650 Deauville jsem zatoužil po něčem silnějším ,ale minimálně stejně pohodlným jako byl předchozí stroj. Protože často jezdím s manželkou,chtěl jsem mít jistotu,že i ona bude mítpohodlí i na dlouhé trasy. Zatím najeto jen pár set kilometrů.ale už jsem nadšen její silou a na to ,jak je těžká i ovladatelností.Díky 2 ks originálních bočních kufrů a origo topcase je úložného místa dost. K tomu ještě 2 schránky v kapotáži, z nichž je jedna uzamykatelná dělá z motorky menší náklaďák.Nedoporučuji do nic dávat nic ,co nesnáší vysokou teplotu,od motoru je tam fakt teplo,takže oběd se tam v pohodě ohřeje Elektricky polohovatelné plexi je super a při mé menší postavě na mě ani nefoukne. Brzdy na tak těžký stroj fungují spolehlivě ,ABS jsem ještě naštěstí nevyzkoušel.

p33tt3p
p33tt3p napsal 01.04.24 v 20:55 9b.

Pan European je krásny stroj. Škoda že už sa nevyrába...

Myschan
Myschan napsal 13.12.21 v 19:21 10b.

Paráda

k2j89
k2j89 napsal 06.12.21 v 17:26 10b.

Pavle, krásný stroj, ať Ti dobře slouží a všude vás doveze. Dávám 10b.

giuseppei
giuseppei napsal 06.12.21 v 13:35

Vypadá náramně, ať dobře slouží. ST 1300 už také vyhlížím v inzerátech

Guga
Guga napsal 06.12.21 v 06:05 10b.

Hmm, výborná volba