Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2021)

Vlastník JMcity
Vloženo 10.11.2021
Aktualizováno 10.11.2021

Je to sportovně - cestovní motocykl se skvělým podvozkem, motorem a spoustou elektroniky.

Motorka koupena od FIRMA:H3 Moto (Paskov)

První dojmy - Pohodlná jak na delší tak i na supersport. jízdu. Skvěle se vede, do zatáček padá sama, úžasný výkon motoru, kontrola trakce, ryclé řazení bez spojky, atd, atd. Maximálí spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro již zkušeného jezdce, avšak její brutální výkon se dá elektronicky lehce přenastavit tak, že ji pak zvládne i méně zkušený jezdec a může si s přibývaícíma jízdníma zkušenostma výkon (kontrolu trakce atd.) postupně upravovat..

Po předchozích 11 létech kdy jsem jezdil na motce Suzuki B-King jsem přemýšlel spíš o nějakém lehčím supersportu.Stačila však jedna testovací jízda na této motce a bylo rozhodnuto.
Jízda na ní je doslova zábavou, někdy mám dojem, že se řídí sama.
Díky skvěle vyladěnému podvozku je jízda mnohem uhlazenější a stabilnější.
Mám na ni i ve vysokých rychlostech pocit většího bezpečí a celkového přehledu.
Je třeba si ale uvědomit váhu stroje a i když jsou na této motorce výborné brzdy,
musí s tím jezdec při supersportovní jízdě taky počítat a jít na brzdy včas.
Většinou preferuji sportovní jízdu a zatáčky kde si užívám náklony. Zkoušel jsem taky i delší jízdu po ČR ve dvou. Tato motorka je prostě skvělá na obojí.

eddie80
eddie80 napsal 26.06.22 v 20:47 10b.

je to bomba! můžu potvrdit

mari
mari napsal 31.01.22 v 19:53

Gratuluju a někdy na silnici při "supersportovní jízdě" naviděnou...

Ludek7
Ludek7 napsal 31.01.22 v 14:36 10b.

Krása, krása, krása!
Mám 2015 a už pokukuju po novém modelu. Ten se opravdu povedl. Ty budíky a TFTčko mezi nima! Úžasný.
Technika a výbava - prostě to nejlepší
Mnoho šťastných kiláků

SLUGI
SLUGI napsal 22.11.21 v 21:05 9b.

...

XJ900S
XJ900S napsal 14.11.21 v 17:26

Je super že jsou mezi námi i tací, kteří tuto vynikající seč vymirajici kategorií motocyklů udržují stále při životě. Gratuluju a přeju hodně šťastných kilometrů