Yamaha XTZ 660 Tenere (1991)

Vlastník vik_xrv
Vloženo 14.3.2004
Aktualizováno 14.12.2005

uz je fuc - po 2 sezonach jsem se rozhodl pro upgrade na XRV. necham ji tu jen tak z nostalgie pac s ni byli jen dobre zkusenosti

Zkušenosti: same pozitivni, negativni byly jenom dusledkem spatneho sofera poridil jsem padaky-dobra vec na tech 200kg.vyzkousel nastesti jen 2x na trave.super zkusenost s tkc80 vpredu a e09 vzadu-na silnici to drzelo pocitove lip nez e08 a v terenu parada(v ramci moznosti).super univerzalni stroj, napr. na propletani ucpanym mestem,pri delsi jizde trochu vadi ty vibrace.dlouhodoba spotreba 4,8l/100km.pri 50t.km to bralo oleje dle stylu jizdy tak do 0,5l/1000kmolej.doporucuju vyssim lidem zacinajicim s "velkou" moto

Cesty: Valasske kotary, ted kdyz jsem zpet v Brne tak takove ty proflakle vyjizdky. super je to okolo modric, jsou tam dobre polnacky...nedavno jsem diky par lidem poznal vic z brnenskeho okoli ze sedla motorky-jako dost dobry hlavne po zelene s tomemTA, marketkouXRV a spol :)

Petr_TA
Petr_TA napsal 28.02.09 v 17:53

Pěkná

napsal 05.05.05 v 18:58

Preju at tu 750 nekde ziskas. Jsem z Luha a studuju v Brne. Vsetin znam, hlavne Semetin , tak muzem nekdy dat scuka nebo razit do Brna.<br />
Na 750 chybi sestka jeste vic.

napsal 25.10.04 v 08:11

dik. no nedavno jsem ziskal duvod ji prodat, ale asi to nedopadne - dlouho jsem chtel neco takoveho a tezko se od ni budu odpoutavat. pokud bych musel, najdes ji v inzerci na motorkarich

napsal 24.09.04 v 13:07

Ahoj chlape, máš úplně úžasnou motorku, snad na jaře už bude stát u mě v garáži.