Kawasaki Z650 (2017)

Vlastník Mirvi
Vloženo 31.10.2021
Aktualizováno 31.10.2021

Moje první motorka. Zvažoval jsem více možností, ale tahle byla nejdostupnější a za rozumnou cenu.
Z650 přiškrcená na 35kw. Poměr výkonu a váhy má 0.13 v TP.
Krásná černá barva, koupeno s černým plexi, ale to budu sundavat.

Yamaha MT-07: Horší řazení, brzy, přední tlumiče moc měkké, starší modely za stejnou cenu.

První dojmy - Pohodlný posez, hladké řazení kvaltů, brzdy, spojka. Ovladatelnost neskutečná, pro nízké postavy a začátečníky výborná volba. Táhne hned od spodních otáček, pěkně táhne až do omezovače.

Motorku bych doporučil pro - Začínajícím motorkářům i motorkářkám, pro nižší postavy.

Doplňky na motorce - Tuningový držák RZ.

Miluji kawasaki, jelikož ninju 400 / 650 jsem nemohl sehnat v pěkném stavu, tak jsem hledal Zdka, 400 nebyla v republice na prodej ani jedna.

Od koupě jsem jel nějakých 180km, z toho asi 100 po dálnici. Bylo tak 10°C a foukal vítr.
Byla to moje první jízda naostro od řidičáku, a musím říci, že ten stroj je hodně pohodlný. Přes ten vítr na dálnici, provoz jsem to zvládl s úsměvem, ani ta kosa mi nevadila, jak jsem byl šťastný.
Spotřeba byla nízká, nedíval jsem se na čísla, ale ikdyz jsem jel po dálnici (cca 6tis otáček konstantně po dobu 100km) tak mi nezmizelo ani půl nádrže.

Brzdy, ovladatelnost je opravdu dokonalá, spojka jde nádherně do záběru a řazení je jedna báseň.

Úložný prostor je dostatečný, krásný je přístup k baterií, stačí klíčem odemknout úložný prostor a sedadlo pod kterým je baterie se dá vysunout.

Jako spolujezdce jsem měl chvilku přítelkyni, která je rozmazlená posezem spolujezdce na Yamaha virago 1200.
Chvilku s tím měla problém, jelikož nevěděla jak si pořádně sednout a držet se, ale chvilka zvyku a bude to dobrý.

Kali88
Kali88 napsal 10.11.21 v 23:25 10b.

Hodně spokojených kiláků i nadále

biosák
biosák napsal 31.10.21 v 20:21 10b.