Moto Guzzi Griso 1100 (2006)

Vlastník Petrohrad
Vloženo 22.8.2021
Aktualizováno 22.8.2021

Nějak mi v posledních měsících hráblo a zjistil jsem, že bez výměny motorky nemůžu žít.

Motorka koupena od pána z Prahy

První dojmy - Přiznám se, že Griso jsem ani neviděl na vlastní oči, jenom na fotkách. Ale když jsem ji při koupi prvně viděl, věděl jsem, že to je přesně ono. Je krásná a velikostně mi přijde akorát - žádnej prcek ani zbytečně přerostlý hovado.

Motorku bych doporučil pro - Každýmu, kdo hledá něco neokoukaného a nežene se na výkonem a sportovními ambicemi (i když kudla se na ní samozřejmě taky dá zajet).

Doplňky na motorce - Štítek, padáky a boční brašny i s nosiči, vše originál.

Můj text bude asi trochu klišé, jestli napíšu něco, co tu ještě napsáno není, budu to považovat za úspěch.

Lidi se mě ptají, proč jsem si vybral právě tuhle motorku. No a já jim říkám, že jsem na ni narazil tak nějak náhodou a padla mi do oka. Hodnocení majitelů tady veskrze ok, tak jsem do ní šel. První popojeté metry byly poněkud nejisté, ale celkem rychle jsem se sžil. Při mé výšce jsem se trochu bál posezu, ale ten je naprosto optimální. Co se týče výkonu, neženu se za hodně kobylama, takže to že to má malý nárůst oproti předchozímu motorce (TDM 850) mi spíš vyhovuje. Akorát potřebuje trochu točit, v nižších otáčkách je to takovej stabilák . TDM šla za plynem ochotněji. Ale to nevadí, to je o zvyku a jak říkám, nejde mi primárně o výkon. Podvozek je trochu tvrdší, ale spolu s nižším těžištěm mi to dává větší jistotu v zatáčkách. Na dálnici už při 140 to docela fouká, dá to trochu práce udržet se za řidítky. Ale na nějaký dlouhý přejezdy tahle motka úplně není, i když dovolenou si na ní dokážu představit.

K167
K167 napsal 26.08.21 v 07:35 10b.

Moc pěkná mašina

sedlson
sedlson napsal 24.08.21 v 17:11 10b.

Jedna z nejhezčích sériových motorek, ať dělá jen radost

Míla_P
Míla_P napsal 24.08.21 v 06:43 10b.

Krásnej stroj

vopák
vopák napsal 23.08.21 v 11:29 10b.

Pěkný je..užívej

Pemik89
Pemik89 napsal 22.08.21 v 22:12 10b.

je to krasavec