Honda VTX 1300 (2006)

Vlastník Zemin
Vloženo 7.8.2021
Aktualizováno 12.7.2022

Poctivá motorka bez plastových udělátek s perfektním motorem a zpracováním.

První dojmy - Byť se tváří jako mastodont, krásně ovladatelný stroj se zátahem od spodních otáček, v zatáčce nepustí - čitelný cruiser. Mínus je menší náklon, ze začátku jsem brousil stupačky a slabší přední brzda, musí se používat dost i zadní. Motor má neuvěřitelnou sílu, zrychluje perfektně a zvuk je návykový.

Doplňky na motorce - Mám rád originál stav, takže žádné úpravy vzduchového filtru, lazené výfuky apod. nechystám. Mám Vanse a Hines v garáži, byly koupeny s mašinou, ale půjdou do světa. Samozřejmě obměna stupaček a dalších doplňků za chrom proběhla.

Motorka patří na asfalt a byť jsem četl recenze, jak je to s ní špatný ve městě apod.,nesmysl. S cruisrem vykreslíte 8 jak nic, jenom se nebát, když se zlomí otáčíte se tzv. na pětníku, opravdu dobře ovladatelný stroj. Samozřejmě ma přes 300kg, takže když nejede, na místě je to horší, je to kus železa. Ve městě po zahřátí bublám na 4 kolem 60, max. nevím - není k tomu určená, ale když zatáhnu za plyn, mám tam 160 jak nic - ale není to R1 .

arusim
arusim napsal 05.10.21 v 21:39 10b.

Pěkné ať dělá radost a kolama dolu.

žižala.
žižala. napsal 17.08.21 v 19:32 10b.

Supr stroj.

vajdi217
vajdi217 napsal 14.08.21 v 14:24 10b.

No krásný kousek. Vlastní zkušenost nemám, ale kámoš ji měl a bylo vše přesně jak píšeš. Tak přeju jen krásný zazitky

Čadil
Čadil napsal 10.08.21 v 15:43 10b.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 10.08.21 v 04:47 10b.

dobrá koupě .
Přeji hodně šťastných kilometrů .