Kawasaki ER 5 (1999)

Vlastník andulanakawe
Vloženo 29.7.2021
Aktualizováno 27.9.2021

Hravá potvůrka dobrá pro začátečníky, jako jsem já. Je relativně lehká, snadno ovladatelná a leccos odpustí.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany)

Suzuki GS 500F: důvod neuveden

První dojmy - Motorka mi sedla hned na první dobrou, i když ze začátku jsme měly trochu neshody kvůli sedlu.. Sedlo upraveno a teď už jsme nejlepší kámošky.

Motorku bych doporučil pro - Skvělá pro začátečníky, pro klidnější jízdu, pro holky.

Doplňky na motorce - kouřové plexi, padáky, přešité sedlo, kulatá chromovaná zrcátka

Motorku jsem si vybrala protože se mi už dlouho líbí naháče. Dalším důvodem pro výběr byla její relativně nízká hmotnost, protože nejsem úplně stavěná na to, abych se tahala s těžkou mašinou. Vyhovuje mi i posez na motorce.

Za tu chvíli, co ji mám jsme spolu najely přes 6 000 km. Jede pěkně, plynule, i když to není žádné letadlo. Do těch 150 táhne za plynem, dál už se jí moc nechce. Měla jsem tu možnost se na ní projet i jako baťůžek, ale to bych si teda odpustila. Nic moc pohodlného. Krom výměny oleje a řetězovky zatím nebyl potřeba větší servis.

Nejlíp se nám jezdí na asfaltu, ale při bloudění zvládla i lehčí terén. Dají se na ní jezdit i delší trasy.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 05.08.21 v 08:07 10b.

Paulano
Paulano napsal 05.08.21 v 07:31 10b.

Sluší vám to oběma, tak si spolu užívejte spousty zábavy!

Maršo
Maršo napsal 29.07.21 v 22:22 10b.

Pořídil jsem manželce úplně stejnou,stejná barva, s vykuchaným sedlam, navíc s laďáčkem Volcano a musím se přiznat, že třebaže mám v garáži Rocketa, tak ji ERko občas ukradu, je to taková sranda motorka, něco jako stará třipade, prostě radost na tom jezdit.. Je to povedený strojek, ať slouží...

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 29.07.21 v 09:26 10b.

Je to parádní mašina. Červená ji moc sluší a to sedlo je super. Ať dělá jen radost.
/Neboj, letos určitě nějakou vyjížďku stihnem/

Juraj22
Juraj22 napsal 29.07.21 v 08:21 10b.

Krásná mašina a ještě krásnější majitelka wauuu
Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů