Kawasaki KLR 650 (1989)

Vlastník vrbap
Vloženo 8.7.2021
Aktualizováno 8.7.2021

Asi bych se neměl chlubit cizím peřím, jde o synátorův stroj, ale jezdím na něm valnou většinou já... Jedna z prvních Tengai, kladivo na čarodějnice, hardcore, tak, jak to mám rád.

První dojmy - Po letech mám zkušenosti nejen s vlastními stroji, ale také v řádu desítek až stovek kilometrů se zapůjčenými stroji typů HD V-Rod, Kawasaki ZZR1400, Suzuki Hayabusa a několika dalšími. Zjednodušeně myslím, že čím méně válců, tím větší legrace. Není to žádná bestie, ale řidičská vyšší dívčí.

Motorku bych doporučil pro - Vyzrálé motorkáře, kteří ocení pohodu a všestrannost a rádi řídí.

Brzdy člověk moc nepotřebuje, stačí zavřít plyn, před zatáčkou opatrně. Při podřazení si vztekle odplivne do výfuku, chce to pořád řadit, 3tis otáček pocitově málo, nad 4tis se zas nic neděje. Trochu jsme do této vrány investovali, jsou nové rozvody a spojka. Také repase zadní pružicí jednotky hodně pomohla, z péra s nulovým tlumením, díky kterému jsem občas skákal ze zatáčky zadkem napřed, je najednou díl, který motorku úplně změní. Rád poskytnu reference na kluky, kteří to dokázali. Na nějaké předjíždění týpků v bávech, kteří se chtějí honit s motorkama, to není, ale na pohodovou kochačku po okreskách rozhodně ano.. To jsou panorámata...

nexus
nexus napsal 20.08.21 v 14:30 10b.

Vždycky jsem ji obdivoval

p.epanica
p.epanica napsal 09.07.21 v 12:44 10b.

...

PSanec
PSanec napsal 08.07.21 v 20:18 10b.

Moc pěkná japonská enduro mašina.Já mám již od roku 2000 Hondu XR650 R.Taky super dělo,Takový mašiny se již bohužel nevyrábí.Jinak jezdím HD na silnici.