BMW K 1100 LT (1994)

Vlastník samm1
Vloženo 21.5.2021
Aktualizováno 25.5.2021

Velka, krasna, poctiva motorka, kterou jsem potreboval zachranit pred zbastlenim na cafe racer.

Motorka koupena od Marek Ordoš Chomutov

První dojmy - Zatim jen jizda bez znacky po ulici u prodejce. Je to mohutny, manipulace na miste je docela makacka, ale kdyz se u toho premysli, jde to. Po rozjeti lehce ovladatelna, sametove bezici motor, presne razeni. Myslim, ze to bude milacek.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi, co chteji BMW a dokazou zapomenout na boxer motor. Tohle ma proste nalezato motor z auta.

Doplňky na motorce - Motorka ma skoro vsechno, co tak je v te dobe v Bmw napadlo. Kufry, rucky, radio, el.plexi, vypinatelny ABS, padaky, ukazatel zarazenyho kvaltu, teplomer vody, palivomer, voltmetr, zasuvky 12V, tempomat. Proste nejvyssi rada ve sve dobe. Korab.

Hledal jsem K 100, protoze se mi libi. K1100 nakonec proto, ze jsem si ji jel prohlednout a rozdil je minimalni. LT proto, ze na cestovani je nejlip nachystana.

Najeto namem jeste nic, teprve cekam, az mi ji privezou domu. A pak bude zakladni servis, vsecky kapaliny a pak terpve snad..

Je to typicka ukazka nemecke predstavy o cestovani, sednout, nastavit tempomat a vypnout u more. Mimochodem tempomat je reseny kouzelne, velka matka, kterou se proste utahne plyn v urcite poloze a jede to. Jednoznacne stroj na silnici a mimomesto.

Je na ni dost mista, jak pro spolujezdce, tak pro tech par tricek a plavky, co taky vic s sebou k mori, ne?

Guga
Guga napsal 22.05.21 v 17:41 10b.

Tos udělal dobře
Kámoš takovou taky předělal na Kafíčko.
Sice to je hezký, ale nedá se na tom jezdit a těchto dnes už počátečních cesťáků je málo.

Bigmen_cz
Bigmen_cz napsal 21.05.21 v 08:32 10b.

Krásná motorka. Ještě v dnešní době jich u nás na silnici u západní hranice vidím spousty. To svědčí o kvalitě stroje, kdy ani "rozmazlený západoněmecký soudruh" touto motorkou nepohrdá.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 21.05.21 v 07:02 10b.

Jasných 10b. Jinak ani nemohu, je to skvost. Stejně jako mé RT, nedoceněné stroje. A krásná barva. Doufám, že přidáš další fotečky a někde tě uvidím na srazu.

Varaník
Varaník napsal 21.05.21 v 05:54 10b.

Krásná cihla...