BMW K 1100 LT (1992)

Vlastník Stavitel_Jarda
Vloženo 13.5.2016
Aktualizováno 13.5.2016

Hodně solidní cesťáček na svůj věk...

První dojmy - Mé první dojmy byly rozpačité, ale hodně rychle jsme si na sebe zvykli. Mám ji dva týdny a najeto cca 1000 km. Líbí se mi její živost, ale naopak mi převodovka připadá "krátká"...

eLTéčko jsem si vybral pro stavbu do sajdkáry, takže se na ní projedu jen málo a brzy jí "uvážu k boudě". I přes to na ní mám za posledních čtrnáct dní něco přes 1000 km a jsme spokojen. Není to žádná hadimrška, ale na druhou stranu je to přímo žrout kilometrů. Nejvíc mě na ní uchvátilo elektricky nastavitelné plexi, rádio a hlavně to, že takto starý stroj má poměrně funkční ABS a vyhřívané gripy. Výkon motoru je ke své váze pro cestování dostačující, úžasně bere odspoda, ovšem na převodovku si nemohu nějak zvyknout, ale porovnávám s R1150GS, která mi sedí víc... Motorka poměrně solidně brzdí motorem, ale s brzdami moc nepočítejte, v těch žádný jed není, spíš cukr... ABS je poměrně funkční, ale účinek brzd bych na takto velký stroj čekal větší. A teď k té váze nebo-li hmotnosti: jestli někdo říká, že je to těžká mrcha, tak má sice pravdu, ale věřte, že manipulace s ní na místě je oproti GS, které je o trochu lehčí, naprostá pohoda!

ladazuki
ladazuki napsal 03.08.16 v 10:51

jakou sajdu budes k ltecku montovat? kamos chce taky pridelat sasjdu ke kačku,tak shanim moznosti jak je to z legislativou a pruhlasenim. mas nejaky info?

ladazuki
ladazuki napsal 22.06.16 v 00:17 10b.

cus supr stroj,zajimava barva že? lahvova zelen a kdyz ji vyfotis tak je modra,rikam ji chameleon

fanty
fanty napsal 14.05.16 v 07:31 10b.

Vzdy me zajimalo jak se na techto strojich jezdi. Jeden cas jsem o nich taky uvazoval. At je tedy vzdy spokojenost a hlavne navraty v poradku domu.

wsbk
wsbk napsal 13.05.16 v 12:53 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 13.05.16 v 09:33

Super cesťáček a velmi zachovalej
10b.