Yamaha FZ6 N (2008)

Vlastník risahrebacka
Vloženo 10.5.2021
Aktualizováno 14.3.2023

Vloženo: 06.06.2022, Uskutečněno: 06.06.2022, Stav tachometru: 53400 km, Zhlédnuto: 35x

Na neděli hlášeno 28 stupňů azuro a já domluvený s kamarádem, že protáhneme stroje po republice. Ve 12 plánovaný sraz u mě. Posledně když na FZku nebyly ještě laďáky mě Fíla se svou Hondou CB500 co se zvuku týče překonával. Tak sem je koupil a těšil se na společné hecovačky komu to řve víc. :)
No Fíla přijel i s přítelkyní na tátově Vicory Magnum ... co říct, zase sem byl druhej.
Elektrikou lepíme jeden plast co se rozhodl před jízdou skoro uletět a vyrážíme směr Litoměřice. Opět na pohodu jedu druhej poslouchám ten krásnej americkej motor mixovanej se zvukem rádia. V litoměřicích stavíme u kluků v Moto meeting pointu - určitě doporučujeme! Bývalý železniční tunel přímo v centru. 350 metrů do útrob skály za doprovodu znásobenýho zvuku mašin, pecka! Na konci bar a veselej barman. Dáváme kafe, potůrujeme a jdeme hned za roh na oběd.
Tam se rozhodujeme kam dál - zkusíme Hřensko, nikdy sem tam nebyl. Silnice ujde, lidí jak sra.ek. Dáváme zmrzlinu a kváklího birela a jedem zpět. V Mělníku se loučíme, naposledy tůrujeme a jedu domů. Hezká neděle. :) Cca 220 km.

• Generálka brzd

Před sezónou bylo v plánu vyměnit přední brzdové kotouče společně s destičkami. První pokus selhal po zjištění, že šrouby na kotoučích jen tak nepovolíme a bude je třeba odvrtat. O pár týdnů později tedy již s nakoupený

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.07.2022
    Uskutečněno: 11.07.2022
  • První přezutí na nové gumy

Loni v květnu jsem koupil svou první motorku Yamaha FZ6N, která byla obutá do Pirelli Diablo Rosso. Kolik na nich bylo najeto nám bylo neznámé, stav vzorku dobrý, řekněme tak 80% ale DOT vzadu 2016 vpředu 2017. Minulý tý

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.06.2022
    Uskutečněno: 24.06.2022
  • Výlet na Šumavu

V neděli v podstatě spontánní vyjížďka s přáteli na zmrzku. No na zmrzku... 360 km v sedle. V sobotu večer sms: Nechceš zítra provětrat motorku? Jistě, proč ne! V neděli sraz 9:00 ve Všenorech - tzn. cca 50 km z domu.

Vloženo: 06.06.2022
    Uskutečněno: 15.05.2022