BMW R 1250 GS (2021)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 21.4.2021
Aktualizováno 6.8.2021

Vloženo: 26.04.2023, Uskutečněno: 22.04.2023, Stav tachometru: 11497 km, Zhlédnuto: 22x

Je sobota 22.4. 2023, předpověď slibuje nádherné počasí, a to se také naplňuje. Jasno, za jízdy 21 stupňů, prostě ideální podmínky. Jen ty silnice, všude spousta štěrku a kamínků a veliké množství prachu. Po návratu jsem měl motorku, jak kdybych projel vápenkou. Moto Guzzi má tento víkend něco jako den otevřených dveří, takže zajíždím nejprve do Litoměřic do Kiss prodejny podívat se na nové Mandelo. Nejenom že jsem se na něj podíval, ale mohl jsem se i svést. Stačilo tam nechat klíčky od Baworáku. Musím uznat, že naživo je stroj nádherný, nic opulentního. Startuji, mám verzi S, takže semiaktiv, nádherný zvuk z výfuku. Trochu se peru s tou 190 zadní gumou na kruháči, kde mi navíc i ujíždí (stroj má najeto 0,5 km). Motorka má nádherný zvuk, pěkně se řídí a ten Ohlins podvozek je sakra znát. Jadrný motor pěkně tahá, akorát je vše strašně syrové a při 5000 ot/min se rozsvěcí červená kontrolka. Vracím se a normálně bych tam Báwo nechal a odjel na Mandelu. Moc pěkný zážitek, až z toho udělají naháče, to bude bomba. Doporučuji si stroj vyzkoušet, budete hodně mile překvapeni. Dále už pokračuji podle plánu. Oblíbený okruh – Dubá, Doksy a směr Mimoň podívat se na Ploučnici do kempu Boreček, pak na ploučnickou průrvu, zpět zadem přes Sloup a Nový Bor do Kamenického Šenova, Chřibskou, zadem do Sloupu a do Pekelných dolů. Všude strašně spoustu plechovek, kolařů a motorek. Silnice zaprášený a celkem to klouže. Při návratu dom, kdy už celkem tahám, v jedné pravé při výjezdu mi jde motorka objemy koly bokem, jenom naštěstí lehce klouzá do boku. Po návratu o prohlédnutí telemetrie jsem měl náklon 42 stupňů, holt váha a studený zaprášený asfalt dělají své. Jsem celý, najeto 287 km, dušička spokojená.

Hyacint (39) napsal 28.04.2023 v 19:30

Ta Ploučnická průrva je zajímavá. Pěkný fotky.

elvis78 (133) napsal 28.04.2023 v 08:13

Mandelo je nádherný . Tak jako mě tak i Tebe táhnou ty samý místa. A já se na tu Ploučnici snad a i do Pekelek nikdy nepodívám. Tak v neděli to musím napravit.

1 reakce

DejvGSR
DejvGSR 29.04.2023 v 07:53

Ahoj, mám to tam prostě rád.

Milanek13 (48) napsal 26.04.2023 v 09:32

V100 Mandelo je nádherné .
Kdybych neměl občas i okruhové choutky ,tak by to byla moje volba.
Třeba časem další stroj ??!!

1 reakce

DejvGSR
DejvGSR 29.04.2023 v 07:53

Milane,až to bude jako naháč, tak to bude bomba.

• Kovářova kobyla

Neděle, krásně teplo, ale díky tomu saharskému písku špatná viditelnost. Přesto po páté hodině hlodá červík - běž se projet. Tak jdu pro svoje GS, ještě montuju značku a motorku letos poprvé vyvážím na denní světlo. Star

Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • YAMAHA YZF – R 125

Palec už celkem poslouchá, ohebnost ale stěží na 50 %. Ale už se dá na kole a také motorku, ovládání blinkrů už jde. Rychle jsem se dal do Yamahy mé neteře. Originál zadní blatníček včetně osvětlení a směrových světel, o

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • Roční servis

BMW Cartec Praha Letošní příprava na sezonu je limitovaná hojícím se palcem levé ruky. Alespoň jsem letos poprvé využil služby „Collect and Return“ tvou motorku přesně v daný termín vyzvedneme a následně ti ji zase p

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.02.2024