BMW R 1250 GS (2021)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 21.4.2021
Aktualizováno 6.8.2021

Vloženo: 07.03.2023, Uskutečněno: 03.03.2023, Stav tachometru: 11210 km, Zhlédnuto: 39x

Výstava Motocykl Praha 2023
Tak jsem konečně vyjel po kovidových letech na výstavu Motocykl do Letňan. Popravdě, kdybych tam nejel, vůbec o nic bych nepřišel. V podstatě dle mého stály za to pouze stánky Hondy, Triumphu a HD. FC Moto také pěkně šlape, jinak záplava čínských značek a různé veteše. Úplně bych zapoměl, také Royal Enfield byl moc pěkný, kompletní sortiment aktuálních modelů. Velmi příjemná značka. Byl jsem zvědav od Hondy na nového Horneta a Transalpa. Ale strašně fádní, vůbec mě to nezaujalo. Zato u Triumhu bych si vybral minimálně tři stroje, samo jako první klenot Speed triple 1200 RR, bože to je nádhera. Takže spíše sledovat momentálně všechny jarní akce zavedených značek, něco jet okouknout a hlavně vyzkoušet.

Slávek-TDM (129) napsal 08.03.2023 v 16:17

Souhlas, bez pulky velkych znacek to bylo dost chudy. Me u novyho Horneta prekvapil absolutni nezajem navstevniku. I kdyz na nem sedela slicna slecna, tak si ji ani motorky za celou dobu co jsem tam zevloval nikdo ani nevsiml.
Jinak me potesil Igor Brezovar, chvili jsme pokecali, i kdyz bylo videt, ze uz toho ma v nedeli v poledne plny zuby. Knizku jsem si samozrejme koupil a nechal podepsat...

elvis78 (133) napsal 08.03.2023 v 15:41

dík za report. Motosalon byl a bude TOP. Snad příští rok se tam vrátím, sice jeto 200km do brna ale proč ne. Do Bratislavy jsem taky mazal na výstavu a užil jsem si to.Čtvrtky jsou nejlepší

Milan1963 (272) napsal 07.03.2023 v 22:18

Taky jsem tam byl. No....

PSanec (130) napsal 07.03.2023 v 18:15

Ahoj, já jsem na doporučení synů nejel .Se synama jsme rozšířili motocyklovou stáj o Ducati Diavel,další HD a Indiána.Já už jsem prďuch .Loni jsem postoupil těžkou operaci bederní páteře. Ještě jsem se z toho pořádně nedostal,ale v práci pořád makám. Doufám, že letos s motorkářením a jízdě na horském kole bude lepší než loni. Zdar nové sezoně, Ahoj,Syrový pavel.

Milanek13 (48) napsal 07.03.2023 v 16:27

Souhlasím s tebou ,že to bylo spíš zklamání .
Triumph Speedtriple 1200 RR je nádherný

• Kovářova kobyla

Neděle, krásně teplo, ale díky tomu saharskému písku špatná viditelnost. Přesto po páté hodině hlodá červík - běž se projet. Tak jdu pro svoje GS, ještě montuju značku a motorku letos poprvé vyvážím na denní světlo. Star

Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • YAMAHA YZF – R 125

Palec už celkem poslouchá, ohebnost ale stěží na 50 %. Ale už se dá na kole a také motorku, ovládání blinkrů už jde. Rychle jsem se dal do Yamahy mé neteře. Originál zadní blatníček včetně osvětlení a směrových světel, o

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • Roční servis

BMW Cartec Praha Letošní příprava na sezonu je limitovaná hojícím se palcem levé ruky. Alespoň jsem letos poprvé využil služby „Collect and Return“ tvou motorku přesně v daný termín vyzvedneme a následně ti ji zase p

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.02.2024