Kawasaki Versys 650 (2018)

Vlastník Milouš43
Vloženo 2.4.2021
Aktualizováno 4.2.2024

Krásná nová motorka původ ČR první majitel. Kdysi známi vychvaloval Versyse. Hlavně ověřený motor er6.

První dojmy - Po těch litrových motorkách, na kterých jsem se svezl. Mi bylo jasné že nemůžu očekávat výkon jako u fz1 ale Versys 650 má krásný posez a motor 2vál je takový rošťák a podvozek na naše ůžasné silnice.

Motorku bych doporučil pro - Motorka neurazí žádného motorkáře. Moto si může pořídit začatečník i vyježděný motorkář. Versys je v překladu universalní. Což opravdu je. Jak ježdění po městě, tak i dlouhé cesty. Což vypovídá 400km dojezd a to zbýva ještě v nádrži. Není to supersport ale i do zatáček se vrhá pěkně. Nezapře motor s er6. Opravdu pro každého co nepotřebuje lítat 200. I když občas mi ten výkon chybí. Hlavně když jedu s těmi střelci.

Doplňky na motorce - Na motorce jsou rolny na servisni stojan, zalamovací a stavitelné páčky Kawasaki, padací rám Puig, zadní blatník, přední prodloužení blatníku, držák na tel či navigaci, držák kufru a kufr givi46, pod motorový ochraný plech, hlavní stojan RDmoto, USB Dual zásuvka

Versys 650 mě lákala kvuli vzhledu a stáří. Krásný nový stroj motoricky léta ověřeny motor s er6. Na které jsem taky jezdil. Enduro má krásný posez a to i pro batůžek. Na nádrž se v pohodě ujede 400km přidávám aditiva vif. Motorka mi sedi. Po tech litrových motorkách. Vím že nejede tak jako oni. Tudiž mě neláká ji točit jak nějaký bezmozek a zbytečně ji trápit. Tak si jizdu užívám většinou kolem 100-140km/h. Umí i 200 ale to opravdu nemá smysl pro tuto motorku. Od 160-170 je nervozní. Motor si řekne o 4,2l což je dle mého krásný. Podvozek ideální na naše silnice a je stavitelny. Motorce bych vytknul jen ty vibrace, které jsou v nizkých otáčkách. Pod sedlem je misto jen na lekárničku,vestu a základní nářadi. Jinak motorce neni co vitknout. Krásná, svižná, spolehlivá, pohodlná, úsporná motorka. Na motorku jsem pořidil nějaké doplňky k obrazu svému. Moto má skoro 40000km a vše v naprostém pořádku. Pravidelný servis s láskou. Držím servisku plus si i vedu foto dokumentaci. Co se kdy dělá...

Milouš43
Milouš43 napsal 01.11.21 v 20:28

Ahoj všem mockrát děkuji za komentář. No fz1 byla škoda s ni sem najezdil spokojenych 42000km a nový majitel ji za 14dní rosekal. No pak byli jiné motorky a nakonec jsem skončil u kawi. Dlouhý příněh ale jsem spokojen ještě jednou vám děkuji.

Paulano
Paulano napsal 09.04.21 v 07:37 10b.

vopák
vopák napsal 04.04.21 v 16:40 10b.

Pěknej zelenáč..versáč jedině za 10

jiřus69
jiřus69 napsal 03.04.21 v 09:24 10b.

Tohle barevné provedení se mi líbí ze všech nejvíce Ani rok 2019+ už se mi tolik nelíbilo. Dobrá volba. Přeji spousta zábavy

context
context napsal 02.04.21 v 22:15 10b.

Jak, koukám, tak jsi vyměnil Fz1 za kawu přeji hodně najetých km bez nehod a ať ti dělá jenom radost a kolama jenom dolů