Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2019)

Vlastník Irsaioliver
Vloženo 8.3.2021
Aktualizováno 21.7.2021

Moje první Honda (tedy moto) a také můj první moto automat.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov) - Prodejce respe technik Lukáš S. skvělý přístup !!!

První dojmy - Zná te to , jedete se jen tak podívat a když bude čas poslechnout si příběh oné motorky a v té chvíli co jí vidíte , že je Jasno ... Vlastně vás nic jiného nezajímá jen jediná otázka kdy si jí můžu odvést.

Motorku bych doporučil pro - Kdo na ní vyleze

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti byli v originál výbavě, ale je to poprvé co jsem na moto kupoval centrální stojan..

Proč Afra ?
Asi nejsem jediný, kdo to říká, ale já prostě Gs nechci a při své velikosti moc možností není.
Možná mne opravdu lákal automat, nebo že by mně tahle motorka začala pokoušet zkusit si nějaké Enduro ? Předchozí stroj sic označován jako cenduro , nikdy jsem ho víc jak na polňačku nevzal..
Afra je první moto u které jsem se rozhodl číst manuál, čudlíků a možností spousty tak pro jistotu.
Najeto jen Něco málo , a tak proto zatím budu lehce strohý . Je to kočár
Psát o Africe , kam se hodí ? Tolik prostoru není a vlastně proč to psát ,protože o legendách toho bylo napsáno už tolik ,že bych jen popisoval popsané.
Cestovat ? Samozřejmě ANO k tomu byla stvořena !!!

Fratr
Fratr napsal 28.03.21 v 18:48 10b.

je moc hezká, ať ti dlouho a dobře slouží!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 08.03.21 v 23:03 10b.

Juraj22
Juraj22 napsal 08.03.21 v 16:23 10b.

Pěkná mašina,tak ať slouží a hlavně kolama dolů

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 08.03.21 v 14:45 10b.

toto je ta najkrajsia farebna kombinacia

marin35
marin35 napsal 08.03.21 v 14:30 10b.

Mnoho a mnoho šťastných kilometrů přeji , Afra patří v cestování určitě k TOP, já zkouším třihrnek