Honda VFR 800X Crossrunner (2016)

Vlastník Petr_VT1100
Vloženo 6.3.2021
Aktualizováno 9.7.2021

prvních 100kmv pohodě, až sleze sníh tak toho napíšu více, prozatím to musí stačit takhle

Yamaha Tracer 900: Honda je Honda

První dojmy - zatím seznamovačka VTEC prozatím nezvyk, pokaždé když zabere tak instinktivně přeřazuji batůžek se při každém prudším brždění přesune na mojí sedačku, budu ho asi muset připoutat

Motorku bych doporučil pro - celkem nedostupné moto, pomalu pro sběratele ...

Doplňky na motorce - 3x GIVI kufry na velikosti záleží :)
USB zásuvka v dnešní době nutnost, nechápu proč není v základu
sp connect - držák na mobil: praktické
Lithiová moto baterie

Proč jste si vybral tento stroj?
Podstatnou roli hrála značka HONDA a předchozí kladné zkušenosti s Hondou.

Prozatím mám najety první stovky km a doufám že budou přiskakovat další.

Oprosti předchozí VT1100 se musí hodně často řadit, jízda je víc brzda plyn. Neberu to jako zápor, ale vlastně vlastně chtěnou vlastnost.
Velké mínus je nemožnost měnit posed a tudíž po dvou hodinách jízdy končím a musí následovat pauza.

Příjemná je charakteristika výkonu motoru při předjíždění. VTEC zařve a přidá potřebné sebevědomí, přední kolo se odlehčí a pomyslná ručička tachometru sotva stíhá letět vzhůru. Fakt bomba.

Když jsem crossrunnera kupoval tak jsem, nevěřil že bude tak prostorný i ve dvou, nicméně asi budu v budoucnu investovat do protiskluzového sedla.

macgyver55
macgyver55 napsal 01.04.21 v 08:51 10b.

Vybral jsi si dobře mám na tom něco najeto a pořád mě baví...chce to jezdit na začátek je těžká na místě ale jinak fakt super.Ta sedačka mě přijde že neklouže spíš si spolujezdkyně stěžuje že stupačky jsou vysoko.Ať ti slouží

pkkaca
pkkaca napsal 06.03.21 v 21:19 10b.

Paráda.Ať dělá jen radost.Hořovice?Určitě se někdy potkáme