Suzuki DL 650 V-Strom (2021)

Vlastník BobanKomatsu
Vloženo 24.2.2021
Aktualizováno 13.11.2022

Nová motorka, splněný sen,co víc dodávat!!!

Motorka koupena od FIRMA:PIAGGIO, VESPA, APRILIA, MOTO GUZZ

První dojmy - Přesně tak od začátku testovací jízdy jsem byl spokojenej.

Motorku bych doporučil pro - pohodové cestovatele terénem i silnicí.

Doplňky na motorce - Kryt světla,kryt motoru,padáky,blastry, tank-bag s USB a zásuvkou 12v uvnitř, vyhřívané gripy, hliníkové kufry trekker, laděný výfuk mivv, alarm, led blinkry,bedny na Vercajk,tlak pneu, opravná sada na pneu s kompresorem, snížení stupaček, zvýšení řidítek, sada na rozšíření a sklopení zrcátek, vyhřívaná sedačka, automatické světla.

Dost místa pro dva,kufry cestování po asfaltu a samozřejmě mimo něj.
Najeto 0km
Pevně věřím,že dlouhé cestovaní bude velká paráda.
Tak máme najeto od února 2021 přes 10tis a něco jsme spolu už zažili.
Po různých úpravách, jde se Stromkem jezdit i středně těžký Off.
Základ je kryt motoru, hliníkový blástry a vhodné pneumatiky.
Jízda po silnici a dálnici ve dvou a naloženým Stromkem je předurčena pohodové jízdě.
Pokud budu porovnávat spotřebu S NCéčkem 750 tak naloženej ve dvou po dálnici jezdil max 4,8l/100km Strom si řekne třeba i 6,8l/100km což mě teda dost překvapilo.
Né opravdu neřeším spotřebu,to jen pro srovnání.
Každopádně Stromek je pro mě ideální motorka, nejsem čahoun 172cm a v terénu si
krásně sáhnu nohama na zem.
Stromek je zábavný a vhodný na dlouhé cestování po silnici i na středně těžký Off.

hansdorf
hansdorf napsal 28.01.22 v 12:42 9b.

Udávaná spotřeba (l/100 km) 4,1

" tak jsme se dnes byli projet s kamarády, jeden taky na Stromu 650, druhý na litru a před vyjížďkou jsme do šestsetpadesátek nabrali spolu benzín, do plna a po dojezdu to porovnali. Trasu jsme jeli spolu, přes 200km, po Beskydech, Vsetínských a Hostýnských vrších,... spotřeba 3.7 lt/100km."

další : Test Suzuki V-Strom 650 XT (2018) vs V-Strom 650 (2015)

" Proto mě více než mile překvapila průměrná spotřeba během celého testu 4,6 l na 100 km naturalu 95. Při pohodovém tempu spotřeba klesala na 4 l/100 km, a ani při vyloženě sportovní jízdě nepřelezla hodnotu pěti litrů."

Prostě nemůže to brát 6.8 lt/100km , stromky se chlubí naopak malou spotřebou. Někde je chyba, blbě ses díval, nebo nějaký renonc na mašině, nic mě nenapadá...

6.8 si nebrala ani Suzuki GSX 1400 když se jí šláplo na krk.

Sete
Sete napsal 28.01.22 v 11:20 10b.

Pěkný Stromek

marin35
marin35 napsal 31.08.21 v 13:21

myslím, že je to skvělá motorka

runda
runda napsal 14.04.21 v 14:10 10b.

JardaBar
JardaBar napsal 03.03.21 v 12:45 10b.