Honda XRV 750 Africa Twin (2000)

Vlastník Leoš73
Vloženo 15.2.2021
Aktualizováno 25.2.2021

kompletní přestavba na verzi dakar která se mi moc líbí

Motorka koupena od soukromí prodej

První dojmy - velmi pohodlná lehce ovladatelná krásný vzhled

Motorku bych doporučil pro - Pro každého dobrodruha co rád jezdí a nechce se v motorce moc hrabat.

Doplňky na motorce - laděný výfuk, padací rámy, navy, nerez chrániče chladičů, ještě přijde držák bočních kufrů a brašny od Touratech

Už jsem měl velkou řadu motorek včetně nové Afriky CRF1000 a Ktm 690 rally replica, a pořád mě přitahovala Honda XRV 750 ,kterou má kamarád a už několikrát mi ji půjčil jak na cestě tak v terénu. Říkal jsem že si ji koupím a přes zimu přestavím dle mích představ. Hledal jsem na motoinzerci a tuto krásku našel V Karlových Varech za dobrou cenu po slušné 2 leté renovaci mechanických věcí ,ložisek ,prachovek, výměny pružin, elektriky , spojky, dobíjecího relé, řetězovky, atd.
Po příjezdu domů jsem ji odstrojil nechal nastříkat, přešít sedlo, vyrobit polepy a opískovat a komaxitem nastříkat kovové díly. pak už mě jenom čekalo vše znovu složit a výsledek vidíte na fotkách u motorky. Jezdí se na ni skvěle a příští zimu zkusím něco podobného třeba z jiným mastodontem.

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 12.11.23 v 18:42 10b.

Kozička750
Kozička750 napsal 23.11.21 v 08:26 10b.

Tak to je nádhera ! To Boano Afričce prostě sluší a ty polepy - prostě bomba !!

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 17.03.21 v 21:04 10b.

Prostě pecka..opravdu povedená přestavba.Slušivé kotouče.

Fratr
Fratr napsal 25.02.21 v 09:17 10b.

Nádherná klasika! Moc hezky jsi ji vytunil Hodně šťastných kilometrů a žádný škrábance

TomyNav
TomyNav napsal 22.02.21 v 19:05

Krasavice !!! Kdysi jsem o ní snil, ale už je to skoro třicet roků... Ať Ti dělá radost a hodně šťastných kiláků přeju.