BMW F 650 (1995)

Vlastník Kolky42
Vloženo 11.2.2021
Aktualizováno 13.2.2022

Pro přechod na silnější stroj (35Kw) parádní mašina, už teď je udělaná do terénu ale ještě něco se najde ? Zvládli jsme spolu až nemožné co se týče terénu a našich vlastností ??
Motor je parádní jedno buch, dva vývody, fajn síla i chod.
Pro lepší průch

Yamaha XTZ 660 Tenere: Enduro do 35Kw
Honda XL 600V Transalp: Enduro do 35Kw
Honda XL 650V Transalp: Enduro do 35Kw

První dojmy - Splňuje požadavek na enduro bajk, 35Kw, staré poctivé železo, zabaví a dokáže více než překvapit. Překvapila mě velká spousta doplňků které se dají ze zahraničí sehnat od padáků přes Dakar plexi až po Rally sedlo.

Motorku bych doporučil pro - Tohle ne pro každého kdo si chce zkusit "cenduro" za pár peněz a časem se může pustit do takové přestavby o které se jen tak někomu nezdá. Dá se dohledat přestavba na cruiser, caffe racer, naháče i brutalni dakarultrapeklostroj každý si zde najde své.

Doplňky na motorce - Zásuvka na 12V, Padáky, Domorobo nosiče kufrů, Vyšší plexi, Podkova na tankvak.

Za málo peněz fajn muzika, je to babička z roku 1995 ale ještě jí nebudem házet do starého železa, přeci jen dokáže pobavit, potěšit a její oldschool vzhled je něco so se prostě líbí tak nějak každému. Na velke cestovani ve dvou to sice není ale kdo by chtěl cestovat ve dvou že ? na zábavu se stylem to bohatě stačí, přeci jen tohle umí zazářit v terénu o dost víc než si může kdo myslet .