Kawasaki Versys 650 (2020)

Vlastník jincom
Vloženo 9.2.2021
Aktualizováno 8.3.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 10.03.21 v 18:44

Mi se Versys líbí, pravda, už je trochu zastaralý. Je to ale kus poctivé motorky. Poslal jsem vám zprávu.

Dano_Z900
Dano_Z900 napsal 17.02.21 v 22:01 10b.

Dano_Z900
Dano_Z900 napsal 17.02.21 v 22:00

Ahoj, pekná motorka, super text. Tiež som vyberal a váhal nad Versysom, nakoniec som skončil pri Z900 a teda výkonu na mňa až až.
A názor na Kawasaki Hlučínská mám úplne rovnaký, keď som sa chcel niečo opýtať ani nemala toľko slušnosti aby sa na mňa pozrela, len čumela do toho PC a niečo ťukala.

HONZAKK
HONZAKK napsal 14.02.21 v 15:03

Krásná motorka, jeden z povedených motorů!! PRO TEBE KDYŽ ZAČÍNÁŠ, BUDE UCUKANÝ VŠE CO MÁ JEDEN AŽ DVA HRNKY A POŘÁDNÝ OBSAH... Chce to jezdit a dostat to pod kůži. Tento motor není dělaný na podtáčení, dcera ho měla v ER6N. Než se naučila jezdit, vytahala cukáním nový řetěz. Po třech tis. km. už lítala po Alpách a brousila kolínka...
Jezdi, trénuj, případně se nech poučit někým vyježděným, jak řadit a chovat se k tomuhle motoru.
My na něm měli bez poruch a velké údržby 40000km než ho dcera vyměnila za kočárek...a jezdí dál jinde..

w0rm
w0rm napsal 13.02.21 v 21:18 9b.

Veľmi pekná motorka, tiež som nad ňou uvažoval. Po skúšobnej jazde som aj pre charakter výkonu motora vedel, že nebude pre mňa.

Údajne však existuje súčiastka, ktoré dokáže odstrániť "ucukanosť". Možno by to mohlo byť riešenie pre Teba namiesto skorého predaja. Na hmotnosť sa dá po čase zvyknúť.

Ak ju predsa len predáš, tak prajem šťastnú ruku pri ďalšom výbere. Určite si daj predtým testovaciu jazdu a uvidíš. Vyskúšaj aj Tracer 900, možno sa Ti zapáči rovnako ako mne.

CRF1000
CRF1000 napsal 12.02.21 v 12:17 9b.

dej jí šanci do jara a pak jí vyměň jí za Tracer 700, případně za 900, nejlépe červený...nebo za velký strom...a neboj se výkonu, tyto motorky se vodí i brzdí lépe než skůtr...a pak tradá Evropou a světem...
přeju pevné zdraví a statisíce kilometrů bez nehod

Zbynek272
Zbynek272 napsal 12.02.21 v 11:07 10b.

První dojem je vždy velmi subjektivní pocit. A připojím se k názoru dát versysu ještě nějaký ten čas a kilometry jízdy šanci. Na cestování je větší stavba motorky určitě výhodou. Zase tak malý mi nepřijdeš A projev motoru je jen a jen o zvyku. Když jsem poprvé sednul na GS, bez předchozí zkušenosti s 2válcem (měl jsem vždy 4), taky jsem z toho motoru měl naprosto smíšené dojmy...ale čím víc jsem jezdil, tím víc se mi líbil

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 12.02.21 v 09:54 9b.

Pěkný text, mrzí mě, že výběr nebyl šťastný. Snad příště. A jinak souhlasím Na Hlučínské si mě taky nikdo nevšímal...

Vencanator
Vencanator napsal 11.02.21 v 21:01 10b.

Pěkná motorka, to ano. Jinak souhlasím, z toho motoru jsem měl úplně stejný pocit jako vy, taky mi nesedělo, jak moc bez plynu brzdí, ta motorka je pak pocitově skutečně hodně ucukaná, což je škoda. Chce to možná jen jiný způsob jízdy a držet motor v otáčkách, i když to není nic pro mě. V-Strom má oproti Versysu mnohem kultivovanější chod motoru a necuká bez ohledu na otáčky.

Jinak je zvláštní, že já když zkoušel V-Strom, tak mi naopak přišel méně mohutný než Versys a i na mou výšku mi přišel OK (a to jsem ještě menší), to Versys právě moc ne.

Každopádně pokud se nakonec rozhodnete měnit, tak ať dobře vyberete. Ta Honda CB500X bude určitě dobrá, obdobně pak ten Tracer (já bych je sám volil spíše než Versys). Každopádně ať se jezdí bez nehod, a to bez ohledu na tom, na čem se jede.

petr13
petr13 napsal 11.02.21 v 20:21 10b.

Dal bych ji ještě aspoň 3000km šanci. 1500km mi přijde málo na nějaké zvykaní i té váhy. Někdy stačí vyměnit gumy. Jinak dávám deset,za to že si vypichl slabiny z tvého pohledu,každý to nedokáže..

findejs1310
findejs1310 napsal 09.02.21 v 17:42 10b.

Versatilka je opravdu sympatická a pohodlná
Ty pastelový barvy prostě špica mám je taky rád bo nemusíš honit žádný šmouhy to moc dobře znám