Honda VFR 800 (2004)

Vlastník pepekcepek
Vloženo 11.1.2021
Aktualizováno 12.1.2021

Vloženo: 30.01.2024, Uskutečněno: 08.01.2023, Stav tachometru: 59158 km, Zhlédnuto: 161x

Takže, dovolená 2022 proběhla, leč zjistil jsem jednu velkou nevýhodu u VFR. A to je sedlo. Na dlouhý štreky není dobrý, klouže, a bolí čase m zadek.
A tak jsem ač nerad, že ubyde na originalitě mašiny, nechal přešít sedlo. První varianta byla, poslat sedlo do Francie. Ale nakonec jsem navštívil pana Horáčka ve Zbraslavě, a po zajímavým rozhovoru a ukázce jeho práce jsme se dohodli. V listopadu jsem zavezl sedlo a 8.1.2023 jsem si pro něj jel. Musím hned zkraje říct, že pan Horáček odvedl naprosto dokonalou práci. Sedlo padlo jako ušitý. Vpravdě jsem nechtěl nějaký ty carapatičky, jako znak, emblém, písmo, linky. Chtěl jsem hlavně funkční sedlo. Trochu se muselo upravit u předního sedáku, přední náběh, to samé u zadního. A hlavně neklouzavý potah. Což se krásně projevilo při jízdě. Opravdu nádherná práce.

Milan1963 (273) napsal 31.01.2024 v 18:59

Hezké. Mám to u svojí J 660 podobně. Nový potah, proti původnímu nádhera. Někdy je to třeba...

• Výroba nových čudlítek

A, poněvadž jsem loni v Itálii po nešťastným pádu nalomil kousek závitu ve stupačce, pozdějc v Maďarským Bukki parku v jedný hodně klopivý zatáčce ukopl a ztratil čudlítko. Dneska jsem si vyrobil rovnou dva kousky. Aby n

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.02.2024
    Uskutečněno: 10.02.2024
  • Výroba zvedátek řízení

Po odjetý loňský dovolený jsem si přivodil Karpály. A tak jsem měl na vybranou, buď prodat vfr a koupit jinou pohodlnější mašinu. VFR v mým srdci zůstalo, i když jsem přikoupil další mašinu. A to BMW R1150RT. Leč je na m

Vloženo: 04.02.2024
    Uskutečněno: 04.02.2024
  • Motodovolená 2023 Podzimní.

Léto končilo, já si léčím karpály a housera, kterýho mám už dlouhý léta z Peráka, a při pokecu s jedním kolegou o odjetý dovolený, došla řeč na to, podívat se do maďarskýho Bukki Nemzeti Park. Prej jsou tady skvělý zat

Typ: Dovolená
    Vloženo: 04.02.2024