Honda CB 500X (2016)

Vlastník embee
Vloženo 22.12.2020
Aktualizováno 22.12.2020

"Polo" cestovní motorka, univerzální pro dálkové cesty po Evropě na spotřebu a flexibilitu tratí.

Motorka koupena od MCH Honda

První dojmy - Pohodlná a překrásná. Hodně nízká spotřeba, ideální pro moji výšku 185 cm, má zvláštní "žihadlový" reflektor.

Motorku bych doporučil pro - Svobodomyslní cestovatelé po Evropě, kteří se nechtějí omezovat typem cesty, cílem a časem.

Hledal jsem motorku středního objemu, se kterou bych namísto svého předchozího Varadera 125 ccm mohl dojet do své nové práce v jižním Španělsku. Mám ji od roku 2016, doteď mě nezklamala, projel jsem s ní silnice, hory, alpský sníh, andaluzské pouště, lyžařskou sjezdovku v létě, mnoho úzkých uliček ve vesničkách jižní Evropy.

Můj orgasmus u této motorky nastává ve chvíli, kdy si ji nabalím spacákem a karimatkou, odjedu s ní na týden po Evropě a spím tam, kde večer skončím. Je to zlatá střední cesta - ani moc široká, ani slabá, ani extra rychlá, ani drahá. Typickou spotřebu u ní mívám 3-3.5 litru / 100 km, což s nádrží dělá dojezd 400-500 km!!! Dostatečně úzká do města, manévrovatelná na polních cestách, s maximální rychlostí kolem 165 kmph dostatečná pro dálnici.

3x jsem s ní jel trasu Praha - Andalusie, byla párkrát v Maroku, Chorvatsku, Alpách. Je to moje druhá motorka a nemám v plánu ji měnit.

Guga
Guga napsal 24.12.20 v 01:00 10b.

Dost dobře tý

sfv
sfv napsal 23.12.20 v 10:03 10b.

Super volba stroje, přesná recenze motorky!

gathis
gathis napsal 22.12.20 v 12:05 9b.

Super volba, i za mě je to ideální kompromis mezi vším co potřebuji. Ježdění po Španělsku musí být super! Ať slouží...

31081
31081 napsal 22.12.20 v 07:31 10b.