Yamaha MT-09 (2018)

Vlastník Megi5427
Vloženo 16.11.2020
Aktualizováno 16.11.2020

Božííííííí Lépe jsem nemohla zvolit

První dojmy - První osedlání Alberta bylo jedním slovem skvělé.

S Albertem mám za sebou první sezónu a musím říct, že je to úplně jiné svezení. Proběhlo pár úprav, páčky, vyhřívání, pár doplňků...a je hned z něj jiný krasavec. Přechod na silnější moto byl hlavní důvod výkon a to Albert má. Taky se s tím nemaže, takže když je potřeba, tak to prostě JEDE a když se mi nechce, tak je klidný jako kapr ve vodě. Na dálkové cesty je to velice pohodlná motorka, člověk může měnit mnoho úhlů při jízdě, takže na dálku je to fajn i když člověk je vysoký, tak se pohodlně na moto poskládá.
Tahle motorka mi umožňuje se dále posouvat ve svých limitech, takže opět pojedu na okruh, kde s první motorkou to bylo jedním dechem BOŽSKÉ.
Motorka je strašně hravá, lehká na ovládání, člověk má pocit, že to pořád něco chce, prvotní strach byl a slova v hlavě TY VOLE?!?!?!?!?!
Úžasná věc jsou jízdní režimy - opravdu to funguje a když si dáte režim, aby se motorka nezvedla na zadní, tak se jen rozsvítí kontrolka a stále sedíte v sedle ...

Takže kolama dolů...

Dokonce i Silvestr jezdí moc rád...

Syle
Syle napsal 09.05.21 v 22:10 10b.

Čus a supr popis, je to jak píšeš...

VB79
VB79 napsal 24.11.20 v 16:55 10b.

Pěkná... žádný jiný komentář není třeba.

Davcoun
Davcoun napsal 18.11.20 v 20:18 10b.

MilanFoltin1
MilanFoltin1 napsal 17.11.20 v 22:56 10b.

Přeji spoustu šťastných km s úsměvem a aby Ti dělala jen radost a vždy dovezla v pořádku z5 domů